Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kb. mennyi időbe tellik...

Kb. mennyi időbe tellik megtanulni a JAVA programnyelvet?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy haladó szintre gondolva...köszi előre is.
2012. jan. 30. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Van akinek magától értetődő, van aki meg soha nem tanulja meg. A te esetedben az utóbbira tippelek.
2012. jan. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előbb a magyar nyelvet kéne, mert hiába leszel jó programozó, az állásinterjúkon megbuksz, ha azt se tudod leírni, hogy telik.
2012. jan. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, de nem magyarországi vagyok. Engem továbbra is a kérdésem érdekel és nem a nyelv oktatás. Várom a válaszokat!
2012. jan. 30. 00:45
 4/7 anonim ***** válasza:
függ attól, hogy mennyire tudsz programozni, illetve mennyire vagy profi egy másik programnyelvből
2012. jan. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

megtanulni egy programnyelvet?

magold be az utasításkészletét!

Ennyi.


De hogy programot is tudjál benne írni, különféle projektek, és több éves kemény munka szükségeltetik hozzá.


Nem csoda, hogy állásinterjún nem arra kíváncsiak, milyen programnyelveket tudsz, hanem referenciaanyagokat kérnek tőled a forráskód működésének részletes bemutatásával.

2012. jan. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sőt, manapság már úgy szűrnek, hogy eléd raknak egy kódrészletet, neked el kell magyarázni, melyik kifejezés mit csinál, hogyan kapcsolódik az adatstruktúrához, és ehhez nem használhatsz segédanyagot.
2012. jan. 30. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

142 óra, 16 perc, 24 másodperc

Legalábbis nekem ennyi volt :)

2012. jan. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!