Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Informatikával szeretnék...

Informatikával szeretnék továbbtanulni, de egy gimnáziumba járok, ahol nem tanítanak programozást. Illetve 12-től fel lehet venni egy programozás fakultációt?

Figyelt kérdés

Ha egyetemre informatikai szakra mennék az nagy baj hogy középiskolában nem tanultunk programozást?

Egyetemen az alapoktól megtanítanak minket?


2012. jan. 24. 18:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

@18:39: De ettől még nem tudsz programozni. :)

Az ALAPOKAT elmondják, megmutatják, de ha az ember többet nem is foglalkozik vele, akkor ennyivel semmire nem megy.

Valóban inkább az elméletet magyarázzák el, amiből utána, az ilyen alapokkal együtt már el lehet kezdeni komolyabban is foglalkozni a dolgokkal.

2012. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A matekot tanuld nagyon, illetve önszorgalomból nem árt, ha kicsit programozol, de nem feltétel. Én ELTE Prog inf-re járok, itt a C++-t nyomatják, korábban én is csak pascalban programoztam, még sincsenek és nem is voltak problémáim a programozással. Sőt járnak ide emberek akik korábban sose programoztak, azok is elboldogulnak!
2012. jan. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!