Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan lehet . Exe filet ....

Hogyan lehet . Exe filet . Pas-ra convertelni?

Figyelt kérdés
.exe filet akarok .pas-ra átalakítani csak nem tudom h hogyan... ha vki mondana egy programot vagy h hogyan lehet akk köszi!!! :DDD
2011. okt. 22. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Sehogy. Elmondom, hogy miért.

Írok egy jó kis programot mondjuk C++ -ban és aztán a compiler-rel exe-t csinálok belőle. A C++ függvényei "kissé" mások mint a pascal függvényei, másképp mondva nem lehet őket Pascalban leprogramozni.

2011. okt. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát bocsi sztem ez nagyon nem logikus am én geany használok és annál nem kell külön progi h exe-t csináljunk belőle
2011. okt. 24. 19:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mert vagy része a compiler vagy meghívja. Azt úgy vágod egyébként mi az a compiler? Nekem olybár úgy tűnik tudásod kissé felületes...
2011. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

El kéne úgy olvasni mi ez e Geany. Ajánlom figyelmedbe a "Build system" kezdetű sort.


About Geany


Geany is a small and lightweight Integrated Development Environment. It was developed to provide a small and fast IDE, which has only a few dependencies from other packages. Another goal was to be as independent as possible from a special Desktop Environment like KDE or GNOME - Geany only requires the GTK2 runtime libraries.


Some basic features of Geany:


Syntax highlighting

Code folding

Symbol name auto-completion

Construct completion/snippets

Auto-closing of XML and HTML tags

Call tips

Many supported filetypes including C, Java, PHP, HTML, Python, Perl, Pascal (full list)

Symbol lists

Code navigation

Build system to compile and execute your code

Simple project management

Plugin interface (see Plugins)


Geany is known to run under Linux, FreeBSD, NetBSD, OpenBSD, MacOS X, AIX v5.3, Solaris Express and Windows. More generally, it should run on every platform, which is supported by the GTK libraries. Only the Windows port of Geany is missing some features.


The code is licensed under the terms of the GNU General Public Licence.

2011. okt. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!