Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem tudom mi a hiba? (PHP)...

Nem tudom mi a hiba? (PHP) (lent a leírás)

Figyelt kérdés

Az oldalamon be lehet regisztrálni, ha valaki beregisztrált akkor generál neki egy véletlenszerű számot, amit aztán beteszek egy sha1-es algoritmusba és lekódolom. Ezen az oldalon lehet elérni az ő adatlapját! Ha bejelentkezik akkor a következő kódsorokkal kérdezném le az ő adatlapjának a linkjét, amikor lekérdezem és beszúrom valahova, akkor az a rész NEM JELENIK MEG!

A tábla neve users, azon belül van a link rekprd ahol tárolom a véletlenszerű linkeket! Amikor bejelentkezik természetesen létrehozom az user_session nevű session-t!

Nem tudom mi lehet a hiba. A PHP-T TANULOM NEM VAGYOK KEZDŐ, KŐKEMÉNY FEJŰ HÜLYÉK NEM ÉRDEKELNEK!

Kód:


$conn= mysql_connect("LOCALHOST", "ROOT", "PASSWORD");

mysql_select_db("database");

mysql_query("SET NAMES latin2");

$parancs= "SELECT * FROM users WHERE user_username = '".$_SESSION['user_username']."'";

$eredmeny = mysql_query($parancs, $conn);

while($sor = mysql_fetch_array($eredmeny))


{

?>

<html>

<body>

<?=$sor[link]?>

</body>

<?

}

?>

</html>



Eltűnik az a rész ahova beírom hogy kiírja


2011. aug. 21. 17:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"A PHP-T TANULOM NEM VAGYOK KEZDŐ, KŐKEMÉNY FEJŰ HÜLYÉK NEM ÉRDEKELNEK!"

És még neki áll feljebb...

G.

2011. aug. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Mé lány vagy? -.-"
2011. aug. 21. 20:06
 13/16 anonim ***** válasza:
az egyik beceneved nem valami ifjúhorgász?
2011. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
?? amm nem De én nem szerettem volna senkit megsérteni, csak segítséget akartam kérni. HA valaki elmagyarázná hogy mit csináljak, hol nézzek szét, akkor én teljesen elfogadnám. Az építő kritikát nagyon szívesen várom, de nem ilyeneket hogy addig kussolsz!!
2011. aug. 21. 21:26
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Mit vártál egy ilyen kérdés után, amit itt feltettél?

Ezek után ne csodálkozz, ha másoknál ez kiveri a biztosítékot.

"A PHP-T TANULOM NEM VAGYOK KEZDŐ, KŐKEMÉNY FEJŰ HÜLYÉK NEM ÉRDEKELNEK!"

Ha nem lennél kezdő, akkor talán azt tudnád, hogy hol kellene választ keresni a problémádra.

[link]

És nem kellene lekezelően viselkedni azokkal, akik potenciális segítséget tudnának adni a problémádra.

Ezt is ajánlom figyelmedbe!

[link]

2011. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem is a lekezelő stílus a gáz, hisz én is úgy szoktam válaszolni (leginkább noszopgatásképpen, de aki nem gondolkodik ezt nem látja, szerencsére nekem mindegy), hanem:


1: Fingja nincs az alapokról.

2: Nem képes utánanézni.

3: Nem tud angolul (kisebb baj).

4: Nem is akar megtanulni angolul(komoly baj).

5: Nem tud olvasni.

6: Nem tud kérdezni.


Innentől kezdve, ha valaki ért hozzá SEM segít, mert minek? Újabb tizenéves pistike, aki 2-3 kódból gányol össze egyet, ennyi az egész. Majd megérti, hogy ez nem neki való. Addig meg had vergődjön, senkit nem érdekel.

2011. aug. 22. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!