Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Nem tudom mi a hiba? (PHP)...

Nem tudom mi a hiba? (PHP) (lent a leírás)

Figyelt kérdés

Az oldalamon be lehet regisztrálni, ha valaki beregisztrált akkor generál neki egy véletlenszerű számot, amit aztán beteszek egy sha1-es algoritmusba és lekódolom. Ezen az oldalon lehet elérni az ő adatlapját! Ha bejelentkezik akkor a következő kódsorokkal kérdezném le az ő adatlapjának a linkjét, amikor lekérdezem és beszúrom valahova, akkor az a rész NEM JELENIK MEG!

A tábla neve users, azon belül van a link rekprd ahol tárolom a véletlenszerű linkeket! Amikor bejelentkezik természetesen létrehozom az user_session nevű session-t!

Nem tudom mi lehet a hiba. A PHP-T TANULOM NEM VAGYOK KEZDŐ, KŐKEMÉNY FEJŰ HÜLYÉK NEM ÉRDEKELNEK!

Kód:


$conn= mysql_connect("LOCALHOST", "ROOT", "PASSWORD");

mysql_select_db("database");

mysql_query("SET NAMES latin2");

$parancs= "SELECT * FROM users WHERE user_username = '".$_SESSION['user_username']."'";

$eredmeny = mysql_query($parancs, $conn);

while($sor = mysql_fetch_array($eredmeny))


{

?>

<html>

<body>

<?=$sor[link]?>

</body>

<?

}

?>

</html>



Eltűnik az a rész ahova beírom hogy kiírja


2011. aug. 21. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
67%
A sértegetést senki sem méltányolja, ezért ne is várj választ a kérdésedre.
2011. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
te nem vagy kezdő? ne viccelj....
2011. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Azonkívül ott kéne kezdeni, hogy php kódot nem keverünk html kódokkal...


"mysql_query("SET NAMES latin2"); "

Latin2? Lol?



"<?=$sor[link]?>"

Ez mi?

2011. aug. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Azt sem értem továbbá, hogy miért kérdezel le mindent, mikor neked csak a linkre van szükséged, és miért ciklussal fetchelsz, hisz csak egy rekord lesz a visszatérési érték...
2011. aug. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

"<?=$sor[link]?>"


nyilván nem tudja mi az a konstans.

nagy az isten állatkertje, és php-ban krva alacsonyak a falak.

pistike.... -.-

2011. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Sajnos ez így igaz.
2011. aug. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!!!!Ez magyarország... Ha valaki nem nézne le és esetleg segítene akkor szívesen várom az ötleteket!
2011. aug. 21. 18:04
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. Majd ha tanulsz, nem csak pistike módban hegesztesz, akkor lesz segítség is. Addig meg kussban vagy.
2011. aug. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
De mi az hogy kussban vagyok? Szar húzza le a wc-t? Szeretnék segítséget kérni ennyi! Ha meg reggel nem állt fel azt ne rajtam vezesd le!
2011. aug. 21. 18:18
 10/16 A kérdező kommentje:
Amm megkérnék mindenkit aki még nem írt ide hogy, csak akkor írjon ha ért is a php-hoz!
2011. aug. 21. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!