Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A számítógép olykor ujraindul...

A számítógép olykor ujraindul magától: Mi a hiba? Leírás beljebb.

Figyelt kérdés
Az egyik számítógépem néha minden előjel, hibaüzenet és kékhalál nélkül ujraindul, mintha resetelve lenne. A számítógépen viszonylag frissen telepített Windows XP SP3 van. A proci, a videókártya és az alaplap hőmérséklete megfelelő. Továbbá furcsamódon játék közbe soha nem indul ujra, csak egyszerű alkalmazások futtatása közben. Segítséget előre is köszönöm.
2009. dec. 26. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:

Off

:O


nekem pont fordítva játék közben újraindul de ott se mimdegyiknél


de ha netezek vagy valami mást csinálok akkor nem

2009. dec. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az neked BIZTOS hogy a túlmelegedés miatt van. Ha mégsem akkor frissítsd a videókártya driverét. Ha ez sem oldotta meg akkor memóriahiba. (Bár annál a van kékhalál). Nekem főleg filmnézéskor indul ujra, játéknál nemigazán.
2009. dec. 26. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor talán mindenki úgy kezdi, hogy kikapcsolja az automatikus újraindulást, hogy látható legyen maga a kékhalál. A hibakódból megállapítható a hiba oka.
2009. dec. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ki van kapcsolva, de igy sincs kékhalál, csak resetel egyet.
2009. dec. 26. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy nem csináltam vele semmit, és magától újraindult a gép. A végén csak kikellet pucolni a belsejét :)
2009. dec. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is az általad leírt modon zajlotak a dolgok amig tápegységet nem cseréltem azóta minden jó.
2009. dec. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20:26-nak:

Itt nagyon valószinű a túlmelegedés miatt történtek az újraindulások.

20:27-nek:

Most mondtál valamit. Erre senki sem gondolt. A probléma oka lehet a nem megfelelő tápegység is, ami nem tud megfelelő teljesítményt leadni.

2009. dec. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én ezzel pont fordítva vagyok
2013. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!