Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki Írna választ hogy...

Valaki Írna választ hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Lenne egy jó kis ötletem egy mmo-s játékhoz,de nem tudom hogy kezdjek hozzá.
2011. aug. 15. 20:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tanulj meg programozni és/vagy keress csapatot
2011. aug. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te alkalmas vagy egy wow szintű játék megírásához. Körülbelül 1hét alatt tudnál csinálni egy olyat. A motort megcsinálod(egyedül) 4nap alatt a grafot összedobot 2nap alatt és az utson megpihensz. Szerintem sikerülni fog hajrá!!!!!!!!!!
2011. aug. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát ha tényleg jó ötlet, akkor szépen kidolgozod. Leírod a játékmenetet, meg minden dokumentálsz róla. Aztán elküldöd valamilyen cégnek és ha szerencséd van megveszik . Haver is így csinálta egy flash játékokkal foglalkozó oldal megvette tőle 80000 forintért. Hatvanvalahány oldalt írt, tehát eléggé ki volt dolgozva már egy ötlethez képest :D
2011. aug. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mondanátok nekem cégeket pls?
2011. aug. 16. 11:04
 5/11 A kérdező kommentje:
vagy hogy találok csapatott
2011. aug. 16. 11:24
 6/11 anonim ***** válasza:
Haver a gameforge-nak adta le.
2011. aug. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bocsi én nem ilyen re gondoltam.olyan cégre ami a játék elkészítése után Dvdket csinál a játékból és online-n is lehet játszani
2011. aug. 16. 13:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Azt a kiadó szokta csinálni. Megcsinálja egy cég a játékot, keres egy kiadót és azt ők intézik.
2011. aug. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De ha én egy star wars játékot szeretnék csinálni azt kinek adjam le.De csapatot hol tudnék találni ?
2011. aug. 16. 14:02
 10/11 anonim ***** válasza:

Játékfejlesztő csapatot könnyű toborozni akár az Interneten keresztül is, csak legyen elég pénzed megfizetni, az akár több évig tartó kitartó munkájukat. A játékfejlesztőknél a havi bérek akár milliós nagyságrendekre rúghatnak. Ha van pár százmillió Forintod, akkor csak rajta, vágj bele!

Vagy kezdj bele egyedül, persze így nagy a valószínűsége, hogy soha az életben nem fogsz egy komoly játékot befejezni. Érteni kell a történetíráshoz, magas szintű programozási ismeretek kellenek hozzá. jó, ha grafikusként, 3D modellezőként és 3D animáció készítőként is megállod a helyed. Nem mellékes hogy a marketingben is legyél penge, mivel a kész terméket még el is kell valahogy adni.

2011. aug. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!