Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Kezdőként a C++ vagy a C#...

Kezdőként a C++ vagy a C# programozási nyelvvel kezdjem?

Figyelt kérdés
2011. aug. 12. 10:20
 1/8 Smartguy86 ***** válasza:
A C# a C++-ra épül, szóval a C++-t ugyanúgy megtanulod közben. Legalább is azzal kell kezdeni mindenképp, hogy elsajátítod az alapvető szintaktikát. Tanuló nyelvnek a C bonyolult lehet, ha előtte semmit nem tanultál még ezen a területen. De ha megérted az algortimusos alapú gondolatmenetet, akkor onnan már csak kitartás kérdése :)
2011. aug. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokkal kezdőbarátabb a C#, tehát inkább az.


Az nagyon erős túlzás, hogy a C# a C++-ra épülne, sőt. Max a C-re épül olyan értelemben, hogy a szintaxisa hasonló. Két teljesen más fejlődési irányt képvisel a C++ és a C#, más célra jöttek létre.

2011. aug. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kezdésnek a delphi-t vagy Turbo Pascalt ajánlom, mivel ott megtanulhatod az alapokat, a kötött nyelvnek köszönhetően.
2011. aug. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fujj. Akkor már inkább brainfuck, az még kötöttebb... komolyan, miért is jó, ha kötött egy nyelv? Akkor inkább tanuljon ADA-t, az még hasznos is.
2011. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem időpocsékolás lenne 2011-ban Turbo Pascalt tanulni. Nem csak a programozási nyelvtől függ, hogy mennyire nehéz, hanem attól is, hogy milyen könyvből tanulod.

Keress egy tényleg kezdőknek való könyvet, a c++ vagy a c#-hez.

2011. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

C az egy elég jó cucc. Megismered a géped működését. Szebb mint a pascal.


C++ egy rakás fos, legalábbis nekem nem tetszik. Túl sok benne az értelmetlen nyelvi elem.


C# pedig, ha objektum-orientáltan akarsz fejleszteni.

2011. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

C++ tanulj én azzal kezdtem úgy,hogy semmilyen nyelvet nem tudok a c++ kívül.


Kezdő könyv az lehet pl.. A tanuljuk meg a c++ nyelvet 24 óra alatt című könyv,iszonyat jól elmagyarázza a dolgokat.

Teljesen az alapoktól kezdve.


itt az msn vegyél fel,ha gondolod át küldöm a könyvet meg segítek is.

egr4444@windowslive.com

2011. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A c++ az nem fos nyelv szinte mindenre alkalmazható.

A c++ támogatja az objektumorientált programozást a C# meg csak simán objektumorientált és korlátozott.

C++ a legjobb megvalósíthatsz vele mindent legyen az objektumorientált vagy sem.

2011. aug. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!