Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan szeretessem meg magamma...

Hogyan szeretessem meg magammal az informatikat?

Figyelt kérdés
Jelenleg 16 eves fiu vagyok es erdekel az informatika vilaga , a programozas . Tobb leirast is elolvastam , de egyszeruen nem tudok magamat ravenni hogy el kezdjem mondjuk az elso programom irasat . Ugyerzem ,hogy nem iskola kotelezo anyag , igy nincs akkor hajtoero bennem . Segitsetek kerlek )
2011. aug. 10. 00:00
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
ez nem igaz, mert ha így fog hozzá, akkor van miért csinálnia és a kérdés írójának: nyugi, majd ha te milliomos leszel, akkor csak nézni fognak, hogy jobb lett volna inkább valamit elérni és nem csak a többieket oltani
2011. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
És nem, nem ennyiből áll, de nem fogja az ember rögtön egy facebook megírásával kezdeni
2011. aug. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Istenem hát én sem tudtam programozni sőt azt sem tudtam teljesen,hogy mi az de fogtam a tanulásnak mert érdekel a programozás.


Egyből a c++ tanulom és szépen haladok,és csak 1 hónapja tanulok sőt még egy hónap sincs és már megírtam több komplikáltabb programot is.(azért nem annyira komplikáltat xD).

2011. aug. 10. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
előző vagyok neki fogtam a tanulásnak csak kijavítottam magam.
2011. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
de, a kérdéshez visszatérve: tudok segíteni ha kell, főleg c#ban ami jelenleg az egyik legkönnyebb és leghasznosabb nyelv :)
2011. aug. 10. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Ha a billentyuzet nem lenne elrontva... Majd raveszem magamat azt veszek egy ujat
2011. aug. 11. 23:21
 17/28 anonim ***** válasza:
amúgy ha nem szeretnéd megszeretni (de jó szókapcsolat :P) akkor miért írtad a kérdést? ha meg szeretnéd akk miért nem segíthetek? :D
2011. aug. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
miutan magadtol megirdat az elso progidat (lehet egy nagyon konnyu is) azutan mar annyira buszke leszel magadra, hogy nagyon elvezni fogod. En is igy szerettem meg, hogy irtam olyan progikat amikre nagyon buszke voltam es megszerettem a programozast. Es oly annyira megszerettem, hogy nemreg irtam egy 1500 soros torpedot c#-ba mesterseges inteligenciaval meg minden;)
2011. aug. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Ha nem érdekel annyira komolyan és nem akarsz belefeccölni többletenergiát, akkor csak barkácsolgatni jó, munkához ez nem elegendő.


Ha nem tudod magad rávenni hogy gyakorolj és tanulj, akkor téged valószínűleg ez az egész nem érdekel.


És tényleg tanulj meg helyesen írni (vesszők, ragozás), így nem fognak komolyan venni a normál életben. Bár 16 évesen ez már lehet kicsit késő.

2011. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
"c#ban ami jelenleg az egyik legkönnyebb és leghasznosabb nyelv" Persze amíg vki azon a szinten jár hogy Console.WriteLine, de ha kicsit mélyebbre ásol változik a helyzet. A C++ is annyival nehezebb csak, hogyha nem bírod felfogni mi az a mutató.
2011. aug. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!