Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogyan szeretessem meg magamma...

Hogyan szeretessem meg magammal az informatikat?

Figyelt kérdés
Jelenleg 16 eves fiu vagyok es erdekel az informatika vilaga , a programozas . Tobb leirast is elolvastam , de egyszeruen nem tudok magamat ravenni hogy el kezdjem mondjuk az elso programom irasat . Ugyerzem ,hogy nem iskola kotelezo anyag , igy nincs akkor hajtoero bennem . Segitsetek kerlek )
2011. aug. 10. 00:00
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
ha érdekel 14 vagyok küldd el priátban az msn v skypod és segítek :)
2011. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Igen, nekem kötelező volt és gyűlölöm, meghagyom másoknak, hogy szórakozzanak a programokkal, nem csak ez az egy ága van. Nem csodálom nem tudod rávenni magad.
2011. aug. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Valakinek meg kell írnia a te kis programjaidat és a legbefolyásosabb emberek is mint informatikusok. Úgyhogy bocs, itt a pont :)
2011. aug. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
En mint olyan nyari hobbi szinten szeretnek eloszor foglalkozni vele . (sry hogy nem irok ekezetet , de szorakozik a billentyuzet)
2011. aug. 10. 00:11
 5/28 anonim ***** válasza:
36%
Inkább arra vedd rá magad, hogy megtanulj magyarul, mert anélkül nem fogsz leérettségizni. Diploma nélkül meg maximum kutyaszart fogsz szedni az út szélén szoc. munkásként...
2011. aug. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Én suli időben is simán tudok néha egy-egy sort írni és még nem késő elkezdeni, ha akarod akkor akár tényleg lehet belőled még milliomos. De ezt most tényleg komolyan vedd :D
2011. aug. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

ma 00:11

Bal alt + shift


ma 00:15


Micsoda összefüggések

2011. aug. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ugye?
2011. aug. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
ha eleve a milliók reményében fut neki semmi esély.. pont nem ezzel kéne motiválni
2011. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Kezdted a befolyásos emberekkel, persze Bill Gates is azért tart itt ahol most van, mert tudott pár sort írni a pascalban.
2011. aug. 10. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!