Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell neveldét csinálni? L/14

Hogy kell neveldét csinálni? L/14

Figyelt kérdés
Szeretnék egy saját neveldét aminek én vok az adminja és az egészet én alakítom olyanra amilyenre akarom.
2011. márc. 15. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Kezdd el a HTML tanulásával, fojtasd a JavaScript, CSS, PHP, MySQL tanulásával, ezekkel már egy komplett neveldét össze tudsz hozni.
2011. márc. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Az előző válaszoló mindent leírt. De arra készülj fel hogy előbb unod meg az egészet mint hogy olyan tudást szerezz amellyel meg tudod csinálni.
2011. márc. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Hidd el, sokkal nagyobb örömet ad egy élő állat.

Csak azzal nagyon sokat kell foglalkozni.

2011. márc. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

"...élő állat...nagyon sokat kell foglalkozni."


A nevelde megírásával is sokat kell :P

Sőt!

A programozás rejtelmeivel is sokat kell :D

Sőt!

Ha kész van, akkor fejleszteni kell, javítani, moderálni és foglalkozni az idióta júzerrel, hogy "nem tudok belépni", meg "feltörték az accomat", meg "hogyan lehet ezt meg azt" (persze ez le van írva a GYÍK-ban, de akkor is kell válaszolni 500szor) és az ingyenes szerver túlterhelt és kell egy fizetős, de pénzt kell rá szerezni és napi 1000 levél érkezik a supportra és fel kell venni embereket rá, hogy csinálják...


És 1 éven belül se lesz belőle semmi, ha nulláról indul a tudása a kérdezőnek... lehet 2 éven belül sem...


ÁÁÁ!


Szerintem vegyél egy tamagocsit...

2011. márc. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Az előttem levő megírta.

Az elkészítésével van egy nagy probléma, de ha ez meg is lenne utána a sok apró gond...

2011. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menjél Farmeramára, ha jól nézel ki meg nevelde nélkül is sok örömöd lesz xD
2011. jún. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!