Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Honnan tölthetek le internetrő...

Honnan tölthetek le internetről Visual Basic-hez valami szótárszerűséget, amiben benne vannak a különböző kódok és a funkciójuk?

Figyelt kérdés
letöltöttem egy könyvet a vb nyelvről, de nincsenek benne igazán a kódok, így nem tudom igazán használni. esetleg aki le tudja írni az összes kódot, az leírhatná az email címemre!
2011. jan. 5. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Végtelen mennyiségű kódot lehet írni, így amit kérsz, az nem lehetséges. Úgy érzem, alapvető szemléletbeli hibáid vannak: ez a fajta kódírós programozás nem a nagy építőkockák összerakásáról szól, hanem pici apró kis bizb@szok összeragacsolásáról.
2011. jan. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na, engem azok a kis apró bizb@szok érdekelnek, tehát nem tudok semmit se róla, mert amit letöltöttem, az egy többszáz oldalas könyv, amiben több szó van a nyelv történetéről, mint magáról a nyelvről, nem írja, hogy mit kell csinálni. feltételezem, hogyha beírom, hogy csinálj egy új szövegszerkesztő programot, aminek pityuka a neve, nem járok sikerrel...
2011. jan. 5. 19:48
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, bár sokra ezzel nem mész. De a kérésedre válasz... szerintem rosszul állsz ehhez a programozás dologhoz hozzá, ez nem olyan nyelv, mint az angol, hogy van értelme szavakat tanulni, a programozási nyelvek végtelenül primitívebbek, mint a beszélt nyelvek, tehát sokkal összetettebb szerkezetekre van szükség ugyanannak a bonyolultságnak a kifejezéséhez.

2011. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tudom, hogy ez a nyelv nem egyszerű szavakból áll...
2011. jan. 6. 19:58
 5/5 A kérdező kommentje:
...csak nem tudtam semmit se a nyelvről, úgy meg nehéz bármit is csinálni. egyébként meg kösz a linket!
2011. jan. 7. 19:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!