Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » 1 hónap alatt meg lehet...

Daweee000 kérdése:

1 hónap alatt meg lehet tanulni C-ül?

Figyelt kérdés
Elsős mérnökinfós hallgató vagyok, és elbaxtam a félévet, nem tudok semmit programozni, az aláírást segítséggel összehoztam a tárgyból, most pedig jön a vizsgaidőszak, én meg elkezdtem olvasni a "Programozzunk C nyelven" című könyvet, kérdés hogy 1-másfél hónap alatt össze lehet kaparni egy "Programozás alapjai" című tárgyra elegendő tudást? (úgy hogy közben azért másból is lesz vizsga, arra sem ártana készülni) Persze, tudom, motiváció meg elhivatottság kérdése, de esetleg valakinek van hasonló jellegű tapasztalata?
2010. dec. 10. 20:43
1 2
 11/11 anonim válasza:
P. am a hétköznapi életbe biztos jó arc. De vizsgán kegyetlenül tud szopatni, csak úgy mint S.:D
2010. dec. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!