Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Junior PHP fizetés?

Junior PHP fizetés?

Figyelt kérdés

Üdv!


Junior PHP programozó esetén a bruttó 600 000 fizetés elfogadható szint?


Remote munkavégzés, havi 1 nap bejárással



jún. 18. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem igen
jún. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ. Fizetés tekintetében a bértárgyalás lesz a döntő, hiába mutat bármit bármelyik Salary Guide. Bár a Hays 650-850ezer/hó bruttót ír, míg a BlueBird a bruttót 700k-1M közé lövi. Mindenki döntse el, hogy melyik az élet szerűbb.


Havi 1nap irodai jelenlétet nem igazán fogják preferálni, főleg nem egy Juniornál. Kivéve, ha mindenki is otthonról van és te lennél az egyedüli az irodában. :) Ekkor nyilván nincs értelme.

De jellemző, hogy heti 2-3 napot kell bent lenni már. De ez is egy átlag, szóval van aki 4napot is megkövetel, de olyan is akad, hogy több alkalmazott van, mint irodai hely.


Most úgy is hódit a "return to office", így egyre több cég (főleg a multik) kezdik kierőszakolni a több irodai jelenlétet. Az egy másik dolog, hogy a munkavállalók bemutathatnak és felmondhatnak, vagy megtűrik a most semmilyen munkaerőpiac mellet a cég követeléseit. Ami a cégek felé billenti a mérleget... :/

jún. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kevés. 800 bruttó reális inkább, bár én csak Budapestet ismerem.
jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy jó. Mellette szabadidődben fejlesztesz 4-5 saját webalkalmazást, amiből összejön ennek a 2x-se.
jún. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen a cég. A cég bevétele határozza meg, hogy mennyit fizetned. Nyilván egy googlenél kapsz milliós fizetést egy vidéki 5 fős garázscégnél meg jó ha 500-at
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!