Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A programozást ugye 99%-ban...

A programozást ugye 99%-ban ülve végzik napi 8-10-12 órában?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy bugyuta kérdésnek tűnik elsőre, de múltkor pl. olyan interjúba futottam bele, ahol tesztelni is kellene az autók fékezését, és közben persze együttműködni és segíteni a programozókkal.

Vagy nem autóval, hanem szimulációban, egy ilyen tesztkörnyezetben.


Szóval az ilyenektől eltekintve 99%-ban ülve kell dolgozni ugye?


2022. júl. 5. 16:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

Programozó vagyok, ha bent vagyok az irodában általában végig pofázom a napot a többiekkel, van amikor azért dolgozunk is.


Ha itthonról vagyok, akkor filmezek, játszok, alszok, néha dolgozok is.

Nincs megszabva, hogy üljek egész nap, van X feladat meg kell csinálni határidőre, ennek függvénye, hogy mennyit ülök és dolgozok.

2022. júl. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ülve. Van ahol adnak állítható magasságú asztalokat is és akkor dolgozhatsz állva is, ha szeretnél.
2022. júl. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, nekem az lenne a cél, hogy 100%-ban ülő munka legyen...
2022. júl. 5. 16:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet teljesen ülve is végezni. Sok helyen home office van, ott akár fejen állva is programozhatsz :D
2022. júl. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván, ha programozó vagy, alapvetően ülni fogsz. Állva kicsit nehéz lenne. :D

Az az autótesztelős munka meg nem tudom, milyen helyen volt, és mi volt a konkrét munkaköröd megnevezése, de az valami spécibb munkakör lehetett. A programozó programozni tud. (És a rokon területeket is ismeri jobb esetben.) De semmi köze a féktesztekhez.

2022. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Thyssenkrupp..de csak interjú volt. Olyan fékrendszer van már az új autókban, ami jelet küld a féknek, tehát nem mechanikusan működik, mint a hagyományos fék eddig. Röviden
2022. júl. 5. 17:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan is.

Beágyazott rendszerre fejlesztettem. Akkor az volt hogy 10 perc kódolás, 5 perc flasheles, majd irány a műhely, beszerel és kipróbál.

Most egy webapoon dolgozok. Van olyan nap hogy föl sem állok a székből.

2022. júl. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ülve dolgozom, mivel nincs álló asztalom és kell 2 monitor a munkámhoz ezért csak az asztalnál ülve dolgozok.


Van ismerősöm aki webfejlesztő és az ágyából tolja.

Egy másik pedig önvezető autókkal foglalkozik, ott a szenzorok miatt sokat van laptoppal a kezében talpon.


Szval változó de a legtöbb ülő munkás

2022. júl. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
1 lefogadom, hogy multinál vagy :D
2022. júl. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#9:

nem :D

2022. júl. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!