Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Programozott császárt mikor...

Programozott császárt mikor végzik el?

Figyelt kérdés

A kérdésem lényege az lenne, hogy ha programozott császáros lesz valaki, akkor a kiírt (várt, számított) időpont előtt mennyivel végzik? Mitől függ ez? Kinek hogy volt?

Nekem sajnos elsőnek császár lett a vége (köldökzsinór rátekeredett a baba nyakára), és most a második babánknál is császáros leszek.


2011. nov. 21. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 39. hétre volt kiírva a császár, de mivel egyéb okok miatt be kellett feküdnöm a kórházba, megkértem az orvosomat, hogy ha már haza nem enged a kisfiamhoz akkor legalább császározzon meg előbb. Így a 38. héten megcsinálta a műtétet.
2011. nov. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%

Nekem farfekvéses volt a babám(első baba volt)és emiatt lett programozott császár.

Mivel a farfekvésnél veszélyes lehet a magzatvíz elfolyása,ezért már a kiírt időpont előtt6 nappal befektetettek,ott pedig a doki megvizsgált és azt mondta már csak pár nap és mehet a császár mert nagyon úgy tűnt hogy megindult volna magától és úgy komplikáltabb lett volna.

Így végül a kiírt előtt 3 nappal megszületett a kisfiam.

Könnyű szülést!

2011. nov. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.programozott császárom 4 nappal volt hamarabb, mint a mensi alapján számított szülés lett volna.

2.programozott császárom kb 1,5 héttel lesz hamarabb, mint a mensi alapján számított.


Az elsőnél vártunk, zárt volt a méhszájam, sokat pihentem, nem voltak fájásaim, volt idő... eü ok miatt volt császár.

A második majd csak májusban lesz, de az orvos mondta, hogy kicsit korábban megcsinálja a műtétet, mert ugye 2.baba, az ember nem is tud annyit pihenni, hamarabb nyílhat a méhszáj, ilyesmi. Itt nem meri megkockáztatni az orvos, hogy az utolsó napokig vár.

2011. nov. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Mindenképp rákérdezek a dokimnál, hogy ő mikor gondolja.

Jó babavárást! :-)

2011. nov. 22. 10:56
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem azt mondta, hogy a kiírt előtt 10 nappal fogja megcsinálni. Az első császár miatt.
2011. nov. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!