Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnátok olyan jó Budapesti...

Írnátok olyan jó Budapesti orvost, aki programozott császárt végez, és elégedettek vagytok vele ti, v közeli ismerőseitek?

Figyelt kérdés
Köszi. Szemeim, retinám állapota miatt erre lesz szükségünk.
2010. jún. 9. 05:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Az enyém csinál programozott császárt, de csak ha indoka van rá. De szerintem minden doki csinál ilyet, ha megvan rá a megfelelő indok.

Olyat aki kimondottan a kérésedre csinál igen elvétve találsz, vagy nagyon bele kell nyúlnod a pénztárcádba.


A lányom császárral született, én elégedett voltam a dokimmal, most várom a másodikat, megint hozzá járok!

2010. jún. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos egész biztos, hogy nem kell kérnem a császárt, hanem "úgy adják" :-). A retinám olyan állapotban van.

DE nem írtál elérhetőséget a dokihoz. Illetve nevet. Megteszed?

2010. jún. 9. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!