Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Informatikai középiskolába...

Informatikai középiskolába minden évben tanítanak valami új programnyelvet?

Figyelt kérdés
Most 10.-es vagyok és ebbe az évbe a turbo pascalt és a visual basicot fogják tanitani, lehetséges h akkor 11,12.-be is valami új programnyelvet tanítanak majd?
2010. szept. 8. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:

igen *.*

a turbobasicot

2010. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én 9-13 között turbo pascalt, illetve object pascalt tanultam.Évente biztos nem tanítanak újat , nem is lenne értelme.Ez a 2 nyelv bőven elég is(bár visual basic nem túl sokra jó.. :).
2010. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nekünk kapásból egy év alatt két programnyelvet fognak tanítani (10.-be turbo pascal,visual basic) ebből gondoltam, hogy ha már ezt a kettőt megtanítják a 10.be akkor gondolom 11.be is fognak valami újat tanítani meg 12.be is.
2010. szept. 8. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: mert a Pascal aztán jó BÁRMIRE is :D Visual Basicre több állásajánlatot kapsz, mint Pascalra vagy akár Delphire...


Nem tudom, hogy tanítanak-e újat, de érdemes magadtól elkezdeni, C# C++ :)

2010. szept. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miután megtanítják a turbo pascalt meg a visual basicot azon gondolkoztam, hogy majd nyáron bele olvasgatok a php-ba vagy pedig a C programnyelvbe.
2010. szept. 8. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
hajrá szorítok :)
2010. szept. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Heti háűny órában tanultok programozást?Nemhiszem hogy egy év alatt lenyomják mind2 nyelvet, azért annál hosszasabb az.Turbo Pascal sem jó az égvilágon semmire manapság, az is igaz, esetleg elkezdeni programozni.. Én személy szerint C# párti vagyok.Ha van rá időd , ajánlom hogy kezdj el egy c nyelvet tanulni,C++ vagy C#, azok azért ütősek! :) Persze ameddig tart a suli, addig elég lesz az a 2 szerintem, úgyhogy sok sikert hozzá!
2010. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddigi órarenden heti 3programozás van le írva.
2010. szept. 8. 19:12
 9/10 anonim ***** válasza:
C szivatósabb mint akár a C++ akár a C#, szóval nem ajánlott...
2010. szept. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Középiskolában jó, ha egy nyelvet megtanultok. Ami szinte mindenhol TurboPascal, mert a kiégett vén tanárok agya már nem fogadja be a C nyelvet XD


Ne nevess, ez komoly!!!

2010. szept. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!