Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Mondanátok olyan szoftvereket...

Mondanátok olyan szoftvereket akár pc-re, akár telefonra, amihez mesterséges intelligenciát vagy neurális hálózatot lehetne felhasználni?

Figyelt kérdés
Inkább olyannak örülnék, amiből nincs annyira sok, vagy ha van is, lehet egyedivé tenni (de nem a kinézetében egyedivé).
2021. febr. 21. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Majd nyilván itt fogunk piacképes ötleteket osztogatni, mi?
2021. febr. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igazad van, bocsi.
2021. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pl olyan robotok készítéséhez, amelyek hasonlóan gondolkoznak, mint az ember.


Persze ezt egyre egyszerűbb elérni, hiszen az emberek napról-napra hülyébbek lesznek... :-)

2021. febr. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi véletlen a másik profilomról válaszoltam.
2021. febr. 21. 22:25
 5/8 anonim ***** válasza:
90%

Ötlet 1: Mobillal készített fotón a program megtalálja a számot és megjeleníti egy textboxban.

Villany- és vízóra olvasás is úgy működik ma, hogy lefényképezem mobillal és kézzel be kell gépelnem mi az óraállás a fotón és úgy tudom feltölteni az adatokat (EnergiApp és Otthon+). Egy ideális világban ki lehetne hagyni azt a lépést, hogy én gépelem be a számot még pluszban.


Ötlet 2: Mobillal készített fotón a progi keresse meg az összes X nyelvű szöveget és valami tooltip szerű dologban jelenítse meg mellettük az Y nyelvű fordítást.

Az élethelyzet, ahol használni lehetne, hogy sétálsz valami ázsiai reptéren és keresed a csomagkiadót, pénzváltót, akármit, de nem nagyon tudod értelmezni karaktereket sem a táblákon. De kezdésnek az is jó, ha mondjuk angol -> német fordítás megy.

2021. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Kedves utolsó: Köszönöm szépen az ötleteket! :D


Csak annyi kérdésem lenne, hogy ugye az első az azért veszélyes nem, mert mi van ha valaki nem olyan jó minőségű képet csinál és hibázik a program emiatt.


A másodikhoz hasonló applikációk viszont már léteznek, ugye? Akkor az enyém miben lehetne egyedi?

2021. febr. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Csinálj egy olyat, ami megmondja, hogy a képen lévő emberek helyesen viselik-e a maszkot. Az legalább aktuális.
2021. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Telefonon úgy tudom nem működik.Vagy igen?
2023. ápr. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!