Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen egyszerű szabadúszó...

Milyen egyszerű szabadúszó programozó lehetőséget vannak tanulóknak?

Figyelt kérdés
Még egyetemet nem végeztem, de elég jól megy a szintemhez képest a programozás (hobbiból programozok, pl tanuló algoritmusokat csinálok) és egy kevéske pénzt keresnék. A jövőben nem szeretnék ilyennel foglalkozni, de szeretném kipróbálni magam. Hallottam, hogy vannak olyan munkák, amik kb csupa 30 soros programot kérnek persze elég alacsony fizetéssel. Hol találok ilyet? Tudnátok segíteni? Hol kezdjem?

2020. aug. 8. 17:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Több ilyen oldal is létezik, azokat is érdemes lenne nézegetni, pl. fiverr.

Minél több helyen szerzel vagy fent, annál több lehetőséged van "kipróbálni magad", és persze több bevételed is lesz (én értem, hogy nem ez a célod, nade a nápolyis keksz finom :c

)

2020. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
11 vagyok, azt a "szerzel"t nem akartam odaírni, bocs :D
2020. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
10. Nem, köszi a választ...
2020. aug. 8. 21:22
 14/15 anonim ***** válasza:
Fiverr-en meg a freelancer oldalakon még ha vannak is ilyen kis projektek, akkor azokat viszik az indiaiak egy dollárért.
2020. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez olyan, mintha azzal akarnál pénzt keresni, hogy ugyan a pénztárosi munkához nem értesz, de egy kisboltba szívesen elmennél kinyitni az ajtót a vevők előtt és becsukni utánuk.
2020. aug. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!