Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Milyen egyszerű szabadúszó...

Milyen egyszerű szabadúszó programozó lehetőséget vannak tanulóknak?

Figyelt kérdés
Még egyetemet nem végeztem, de elég jól megy a szintemhez képest a programozás (hobbiból programozok, pl tanuló algoritmusokat csinálok) és egy kevéske pénzt keresnék. A jövőben nem szeretnék ilyennel foglalkozni, de szeretném kipróbálni magam. Hallottam, hogy vannak olyan munkák, amik kb csupa 30 soros programot kérnek persze elég alacsony fizetéssel. Hol találok ilyet? Tudnátok segíteni? Hol kezdjem?

2020. aug. 8. 17:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne ilyen szerinted elárulnák? :D mindenki ezt csinálná. Ilyen kis 30 soros programok nagyon gyorsan megvannak.
2020. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De van. Most keresgélem hátha találok ilyet és freelancer.com -on találtam egy olyat, hogy bekér egy szöveget, nagy betűből kicsit csinálsz és kiirod hogy palindrom-e vagy sem. 10-30$. Csak nem ismerem ezeket az oldalakat, biztonságosak-e vagy nem, mi hogy működik stb. A kérdés tehát nem az, hogy létezik-e ilyen, hanem hogy hol találom, hogy kezdjem?
2020. aug. 8. 18:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy ilyenért 30 dollárt kapnál ezt csinálna mindenki:D. Naponta megtudnék 100 ilyet csinálni. :D 3000 dollár naponta elég jó.... sőt elég lenne 1 napot dolgozni Magyarorszagon ennyiből bőven jó vagy.
2020. aug. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kérlek a kérdésre válaszoljatok, ne irkáljatok fölöslegesen. Komolyan kérdeztem.
2020. aug. 8. 18:15
 5/15 anonim ***** válasza:

A freelancer.com nem úgy van, ahogy te azt képzeled.


Eleve, a munka 30 USD. Hát nem.

Ez egy kb. összeg, a végleges szám a megrendülő és az elkövető közötti megállapodás során alakul ki.

Ebből az elkövető még leadja a sápot a frelancer.com felé, adózik is egy egészségeset a NAV oltárán, és ami marad, abból vehet magának nápolyis kexet.

2020. aug. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2 perc alatt megírom ezt a programot, egy nápolyis keksz ennyit megér, vagy tévedek? Esetleg valaki kicsit részletesebben tud írni az oldalról?
2020. aug. 8. 19:19
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem olyan, mint ahogy kiszed. Nagyon kevés pénzt fogsz keresni, ha egyáltalán keresel. Másrészt egyéni vállalkozóit ki kell váltanod.
2020. aug. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úgy csináltok mintha sokat szeretnék keresni. Írtam, hogy csak kiakarom próbálni magam. Annyi ne nyafogjatok mindenért. Kérlek írjatok egy részletes választ vagy menjetek a dolgotokra.
2020. aug. 8. 19:41
 9/15 anonim ***** válasza:

Tudod, ez úgy van, hogya megrendelő leírja az igényét, hogy mit szeretne és megjelöl egy kb. összeget (30 USD), amit szánna a dologra.

Ezt nem csak te olvasod, hanem még legalább 200 versenyző rajtad kívül.

Ezek közül legalább 5-8 megteszi a maga ajánlatát, ami nem 30 USD lesz, hanem annál kevesebb, adott esetben csak 10 USD. A megrendelő meg választ.

És nem téged fog választani, hanem azt, akinek már van referenciája, akinek már van sok jó értékelése és aki perfektül beszéli az ő nyelvét.

2020. aug. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az aki ma azt irta ki hogy csapatban nem tud dolgozni és a komunikacios keszsegei rosszak?
2020. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!