C++ nyelvben ez miért nem jó?
Figyelt kérdés
#include
int main()
{
std::cout <<”Hello world!n”;
system (”pause”);
return 0
}
ezt kimásoltam egy oldalról mert a " ; "-t nem írja be hiába nem írja be és a bemásoltnál pedig helélo wordos részt ha futtatni akarom pirossal kihúzza???sos!
2010. júl. 24. 10:42
11/11 anonim válasza:
Valamint a main automatice 0-val tér vissza, ha nem írsz mást, tehát egyfelől a return 0 felesleges (de nem hiba), másfelől a void main is visszatér 0-val, csak a fostos fordítód nem szól érte.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!