Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik eredeti wow szervert...

Melyik eredeti wow szervert ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Olyan szervert keresek ahol nincs rossz híre a magyaroknak és vannak is jó páran.Lehetőleg PVE
2010. júl. 1. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy nincs rossz hírük a magyaroknak. És ez sajnos igaz. Horda vagy Alliance érdekel?
2010. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az mindegy hogy horda vagy alliance, eddig még csak azt dönt9ttem el, hogy warlock leszek,mindegy melyik frakció.Eddig tört szerveren játszottam és most akarok eredetire menni.
2010. júl. 2. 00:02
 3/6 anonim válasza:

Ha PVE-t akarsz akkor Arathor. Bár tapasztalatom nincs róla, de vannak azért magyarok bőven és rossz hírük sincs.

De szerintem nyugodtan mehetsz bloodscalp alli oldalra is, gondolom itt hallottad a magyarok rossz hírét, de ez csak fel van nagyítva, 3év bloodscalp alli után nem panaszkodok.Hülyék meg vannak mindenhol.Ráadásul bárkire rá írhastz magyarul, 95% hogy magyarul ír vissza, a chanel-eken is mindenki magyarul beszél.

Van a Ragnaros még, itt van kb a 2. legtöbb magyar.

2010. júl. 2. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Bloodscalpon alliban vagy hordában van több magyar?Van olyan magyar guild ami képes lich kinget ütni?:D
2010. júl. 2. 02:11
 5/6 anonim válasza:

Bloodscalpon az alli oldal a full magyar kb. Hordába is vannak, de ott a csatikon már angolul beszélnek.

Hát február óta nem tolom, de már akkor Lich Kinget tryoltuk(alli oldal legerősebb guildjével), azóta gondolom jó pár guild lenyomta.

2010. júl. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bloodscalp alli 90-95%-a magyar. A többi svéd/dán, talán 2-3 angol nyelvű guild van. Horda oldalon kevesebb a magyar. Mondjuk PvP szerver, de ez szerintem csak funt ad a játéknak.
2010. júl. 2. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!