Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tehetek, nagyon lassú...

Mit tehetek, nagyon lassú lett a gépem?!

Figyelt kérdés
Már megnéztem hogy vírusos-e , vagy van-e rajta valamiféle kémprogram , de semmi :( Töredezett mentesítéssel is próbálkoztam már . Valami ötlet? Vagy esetleg nincs olyan program ami teljesen letörli az olyan fájlokat ami a gép működéséhez nem szükséges? Mert a Programok telepítése/törlése menüben is meglehetne ezt úgy ahogy csinálni de nem tudom pontosan hogy mely programokat kellene letörölni , félek hogy valami butaságot csinálok :S Ja és van hogy az msn-be próbálok belépni de 15 perceket is várnom kell míg egyálltalán megjelenik benne valami , vagy ez a nettel is így van. :(
2010. jún. 25. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Operációs rendszer újratelepítése segíthet.
2010. jún. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért az újratelepítés előtt próbáld meg a Wise Registry Cleanerrel kipucolni a reg.adatbázist. Azért ajánlom ezt, mert magyar nyelvű, a vizsgálat után fel fogja ajánlani, hogy mik törölhetők biztonsággal. Nyugodtan fogadd el. Ha eddig ilyen reg.tisztítót nem használtál, akkor lehet, hogy már nagyon sok "szemét" rakódott le...
2010. jún. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Meg próbálom hátha jobb lesz. :)
2010. jún. 25. 11:44
 4/4 anonim válasza:
szerintem tul sokmindent telepitettel a C-re
2011. jún. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!