Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az eszem megáll és a hajam...

Az eszem megáll és a hajam kihullik az Androidtól, mégis hogyan lehet ezt használni? Képek küldése, ami tök hétköznapi feladat és több tucat buktatója van, nekem két nap alatt se sikerült megoldani. Én vagyok buta?

Figyelt kérdés

Van egy fényképezőm, amiben SD kártya van, mint a legtöbb esetben és a tabletemre szeretném feltölteni és néhány képet kiválogatni, majd elküldeni valakinek levélben. Olyan bonyolult kérés ez?

Vettem egy OTG kábelt, egy SD kártya leolvasót, csatlakoztatni tudom. Letöltöttem három különböző OTG szoftvert, mert alapból nem tudja kezelni, ami röhej, de ez most mellékes. Mármost egyik letöltött app szarabbmint a másik. Amit elvárnék, hogy tudjam megnézni a képeket görgetve, kijelölni őket, majd elküldeni a kijelölteket egyszerre. Mármost a legtöbb ilyen OTG app nem enged görgetni, nincs diavetítés nézet, vagy valami hasonló, ahnem miniatűr mérteben nézegethetem. Van olyan, miont a MidnightCommander, ami legalébb annyit tud, hogyha rákattintok, akkor kilép asaját app-ból és a képet átdobja a képnézegetőnek, amiben görgethetek, meg meg is oszthatom, de csak egyesével, és nem visszalépni nem tudok a MC-be, kezdhetem az egészet elölről. Megosztani több kijelöltet egyszerre meg nem tudok se gíy se úgy, akárhogy próbálom. Ha meg egyesével osztom meg, akkor azokat külön levélbe rakja, nem csatolja az előzőhöz. Mi a megoldás?



2018. szept. 5. 22:14
1 2
 11/13 anonim válasza:
Egyébként OTG OTG OTG....
2018. szept. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"Ha a tablet nem OTG-s, nincs az a csodaszoftwer, ami azzá teszi"


Nem tudom mit értetek az alatt, hogy OTG-s, írtam, hogy rádugom az OTG kábelt és a képeket be tudom olvasni, ennél többet jelent?

2018. szept. 7. 22:01
 13/13 anonim ***** válasza:

Én a Mixplorer fájlkezelőt használom. Ott egy külön fülön jelenik meg az eszköz. Simán, mint bármelyik mappát tudom kezelni.

XDA-s fejlesztés. Ott megtalálod.

2018. szept. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!