Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Az eszem megáll és a hajam...

Az eszem megáll és a hajam kihullik az Androidtól, mégis hogyan lehet ezt használni? Képek küldése, ami tök hétköznapi feladat és több tucat buktatója van, nekem két nap alatt se sikerült megoldani. Én vagyok buta?

Figyelt kérdés

Van egy fényképezőm, amiben SD kártya van, mint a legtöbb esetben és a tabletemre szeretném feltölteni és néhány képet kiválogatni, majd elküldeni valakinek levélben. Olyan bonyolult kérés ez?

Vettem egy OTG kábelt, egy SD kártya leolvasót, csatlakoztatni tudom. Letöltöttem három különböző OTG szoftvert, mert alapból nem tudja kezelni, ami röhej, de ez most mellékes. Mármost egyik letöltött app szarabbmint a másik. Amit elvárnék, hogy tudjam megnézni a képeket görgetve, kijelölni őket, majd elküldeni a kijelölteket egyszerre. Mármost a legtöbb ilyen OTG app nem enged görgetni, nincs diavetítés nézet, vagy valami hasonló, ahnem miniatűr mérteben nézegethetem. Van olyan, miont a MidnightCommander, ami legalébb annyit tud, hogyha rákattintok, akkor kilép asaját app-ból és a képet átdobja a képnézegetőnek, amiben görgethetek, meg meg is oszthatom, de csak egyesével, és nem visszalépni nem tudok a MC-be, kezdhetem az egészet elölről. Megosztani több kijelöltet egyszerre meg nem tudok se gíy se úgy, akárhogy próbálom. Ha meg egyesével osztom meg, akkor azokat külön levélbe rakja, nem csatolja az előzőhöz. Mi a megoldás?



2018. szept. 5. 22:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Az androidok nagyon "nyomorékok", ha Windows-os szemmel nézed. A legegyszerűbb feladatok is körülményesek. Szerezz be valami régi "ótvar" laptopot vagy PC-t segédeszköznek. Én is ezt tettem! Egy Pentium 3-as laptop még mindig kész "felüdülés" a kib..ott droidhoz képest!
2018. szept. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

#1 vagyok.

Az igaz hogy tetű lassú de legalább azt csinálja ami akarok, és úgy ahogy akarom!

2018. szept. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 DjImipapa ***** válasza:
100%

Aki nem ért az androidhoz.....

Tehát: Letöltöttem három különböző OTG szoftvert, mert alapból nem tudja kezelni, ami röhej,??? Ez kb olyan, mintha vennél egy fekete fehér tv-t, és színesíteni akarod különböző baromságokkal.... Ha a tablet nem OTG-s, nincs az a csodaszoftwer, ami azzá teszi. Ennyi röviden. Vegyél OTG-s készüléket, és a gond többé em gond!

2018. szept. 6. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én telefonom a mindenki által utált samsung logót viseli és a gyűlölt android rendszer van rajta. A gyári fájlkezelő az otg-s eszköz csatlakoztatásakor automatikusan megnyílik és lehet használni.

De csak mert szar az android.

2018. szept. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Válaszolna valaki a kérdésemre is? Sajnos több okból sem tudok PC-t használni helyette se most se később. Ez van, és nem hiszem hogy gyári OTG-s kell legyen, hogy használni lehessen, az OTG-t ha gyárilag olyan, akkor is az Android kezeli, amin appok kezelnek mindent, úgyhogy nem tudom, hogy miért ne lehetne egy OTG kábelt használni. Kérem az válaszoljon, aki tud valamilyen megoldást. És egyébként sem csak az OTG kábellel van a baj, az működik. A problémám fő forrása az, hogyan lehet több dolgot egyszerre kijelölni és elküldeni mailban, ennek semmi köze az OTG-hez. Ha kell átmásolom a foldert a tabletre, és akkor onnan kezdem a problémát és a kérdést és felejtsétek el az OTG-t.
2018. szept. 6. 08:37
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha van egy fényképeződ, szerezz be legalább egy laptopot, mert a tablet az egy semmire való kategória. PC-n pofon egyszerű kezelni a képeket.


De ha mindenképp Androidon dolgozol, akkor Total Commander. Könnyen és gyorsan tudsz kijelölni, másolni, átküldeni, stb.

2018. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha OTG képes az eszköz (sok nem az, és ez hardver kérdése nem szoftver) akkor egy filekezeloben kikeresed az eszközt majd átmásolod amit akarsz. Majd képnézegetőben kijelölöd emikkel kellenek és megosztás. Pofon egyszeru.
2018. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 DjImipapa ***** válasza:
100%
Ezt írod: nem hiszem hogy gyári OTG-s kell legyen, hogy használni lehessen!!! Nos én meg tudom, hogy annak kell lennie, és nekem higgyél...
2018. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

" Ha a tablet nem OTG-s, nincs az a csodaszoftwer, ami azzá teszi. "


kivéve a rootolás és főzött romok ... És ezek nem is csodaszoftverek

2018. szept. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
TotalCommander > Zip > Küldés?
2018. szept. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!