Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet "mix set" -eket...

Hogy lehet "mix set" -eket csinálni?

Figyelt kérdés

Na tudom elég értelmetlenül tettem fel a kérdést de pontosítok az alábbiakban :D :


Én nem "remixet"(feldolgozást) és nem "original mixet"(eredeti elektronikus zenét fogalmazzunk így magyarúl de nem egészen pontos) szeretnék csinálni.

Hanem kész zenékből szeretnék egy minimum 1-2 órás összeállítást.


Pl:

[link]


Csak ismerkedem ezzel az egésszel, de ennek a folyamatára lennék kíváncsi hogy hogy működik. Nem tudom hogy egy zeneszerkesztő programmal kell vagy egy Dj programmal kell csinálni és esetleg felvenni. Fl studiót és a Traktor t alap szinten tudom kezelni de gondolom nem az előbbivel kell összevagdosni a zenéket. Nem tudom hogy ennek mi a folyamata de pl úgy képzelem el hogy egy Dj programmal zenélek (pl Traktor) és közben van valami felvétel gomb... :/


Vagy hogy megy ez? Köszi a segítséget.



2017. dec. 7. 19:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Bezzeg ha a szex kategóriába tennék fel kérdést -_-

30mp = 4 válasz

2017. dec. 7. 20:18
 2/3 DjImipapa ***** válasza:
És a tractorban nincs olyan gomb?? VirtualDj-ben tudom hogy van😃
2017. dec. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom :/

Annyira nem értek azért hozzá. Kb 2 hete hogy kezdtem, csak a leg alapabb dolgokat tudom használni. De akkor megnézem :D

És ezek szerint akkor ez az elv az igaz amit gondoltam :D

2017. dec. 7. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!