Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 18 cseh, lengyel esetleg...

Fifa 18 cseh, lengyel esetleg orosznyelvi hiba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, előrendeltem a Fifa 18-at a Konzolbirodalomtól, ami ma érkezett meg 2018.10.03-án de az a gond hogy csak cseh és lengyel nyelven játszható a játék. Felhívtam őke délután, ők pedig engem este és összegezve azt mondták igyekeznek megoldani a problémát és nem csak nálam van a gond(elvileg több hibás példány kelt így el Magyarországon), de nézelődjek az interneten valami megoldás iránt. Valakinek sikerült esetleg ezt a problémát megoldani és ha igen hogyan? A válaszokat előre is köszönöm.

2017. okt. 3. 20:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nekem is pontosan ugyan ez a problémám.Számomra is használhatatlan így ez a játék. Nektek van már valami fejlemény az üggyel kapcsolatban?
2017. okt. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
1 hete jött ki, és még mindig nem tudok játszani. Szégyen. Nektek van már valami megoldásotok, esetleg info, hogy mikor jön angol nyelvi patch?
2017. okt. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#12: Ha a kedves bolt régiózáras példányt sózott rátok, akkor nem lesz nyelvi patch. Az Originen levő digitális verzióból csak egyfajta van: Global, ami húsz nyelvet támogat (persze a magyar nincs köztük). Viszont a lemezes verziókból létezik olyan, ami kizárólag az adott régió nyelveit tartalmazza (pl. cseh+lengyel), az ilyeneken egyáltalán nincs másik nyelv, és nem is lehet (hivatalos) nyelvi patchet letölteni hozzájuk. Ez már vagy 2-3 éve biztos így van, azóta olvasom a fórumhozzászólásokat a témában. Itt nem az EA a paraszt, hanem a kedves bolt, aki nem nézett utána, hogy milyen verziót rendel, aztán kiszórta a gyanútlan vásárlóknak. De mégis mit gondoltak? Hogy senkinek sem tűnik fel, hogy cseh a menü?

Kötelesek visszavenni, ha makacskodnak, akkor forduljatok együtt a fogyasztóvédelemhez. És legközelebb vegyetek digitális példányt.

2017. okt. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!