Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Fifa 18 cseh, lengyel esetleg...

Fifa 18 cseh, lengyel esetleg orosznyelvi hiba? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok, előrendeltem a Fifa 18-at a Konzolbirodalomtól, ami ma érkezett meg 2018.10.03-án de az a gond hogy csak cseh és lengyel nyelven játszható a játék. Felhívtam őke délután, ők pedig engem este és összegezve azt mondták igyekeznek megoldani a problémát és nem csak nálam van a gond(elvileg több hibás példány kelt így el Magyarországon), de nézelődjek az interneten valami megoldás iránt. Valakinek sikerült esetleg ezt a problémát megoldani és ha igen hogyan? A válaszokat előre is köszönöm.

2017. okt. 3. 20:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
PC verzió, vagy konzol?
2017. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
PC
2017. okt. 4. 10:08
 3/13 anonim ***** válasza:

Az aktiváló kód legalább benne van? Ha igen, töröld le a játékot, az Origin kliensben aktiváld a kódját, és töltsd le Originről! Az a verzió garantáltan tartalmazza az alábbi nyelveket:

العربية, Český, Dansk, Deutsch (DE), English (US), Español (ES), Español (MX), Français (FR), Italiano, 日本語, Nederlands, Norsk, Polski, Português (BR), Português (PT), Русский язык, Svenska, Türkçe, 中文(简体), 中文(繁體)

[link]

2017. okt. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Originben aktiváltam a kódot, és csak cseh illetve lengyel nyelven lehet letölteni. A launcher még angolul van de maga a játékon belüli nyelvválasztás is csak cseh-lengyel. Olvastam fórumokat, másokkal is történt ez az eset, de még mindig semmi megoldás nincs rá.. Próbáltam írni az EA-nek ezzel kapcsolatban, mert egyik EA answer fórumon írták, hogy írjak nekik és kapok új angol akitváló kódot, de nem válaszolnak..
2017. okt. 4. 13:58
 5/13 anonim ***** válasza:
Na, ez tényleg fura. Ez az egyik oka, hogy nem vásárolok már többé lemezes játékot.
2017. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ugyanez a problémám, van esetleg már valami megoldásod?
2017. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Még semmi sajnos.. pedig próbáltam felvenni a kapcsolatot a céggel.. EA-vel meg magyar/külföldi fórumokon is böngésztem de egyelőre semmi.. másnál is akadt ugyanez a gond
2017. okt. 4. 18:12
 8/13 anonim ***** válasza:

És a Konzolbirodalom nem tud küldeni neked normális kódot?

Mindenesetre írj légyszi, ha van valami fejlemény.

2017. okt. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem is ugyanez a problámám... Konzolbirodalomtól rendeltem én is. Probáltam keresni a neten valamit, de semmi eredménye nem volt. Esetleg tudtok már valami megoldást?

2017. okt. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Még semmit.. azt mondták holnap hívjam fel őket és mondanak majd valamit, mert már visszaveszik a bontatlant/beaktíválatlan kódos termékeket. Kíváncsi leszek mi lesz belőle, mert nem szeretném ezt annyiban hagyni, hogy így átvertek(és nem csak engem). Nem sok esélyt látok rá, hogy új kódot adnak vagy esetleg visszafizetnék az összeget..
2017. okt. 5. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!