Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sony Vegas 9. 0-ba szaggat a...

Sony Vegas 9. 0-ba szaggat a HD-video pedig nincs annyira gyenge gépem, mit csináljak hogy ne szaggasson?

Figyelt kérdés

core 2 duo e 7500 2.93 GHz

2 Gb ram

nvidia 8600GT


vagy ezt csak core i7-es géppel meg 8 gb rammal lehet normálisan használni?


egyébént avchd videókat akarok szerkeszteni!


2010. máj. 16. 09:58
 1/6 Balogh István Lajos ***** válasza:
Elméletileg mennie kellene : nézd ezt meg - hátha hiányzik valami belőle : [link]
2010. máj. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi a választ


csak az a baj ,hogy ezek mind megvannak, de mégis szaggat, egyedül vagyok ezzel a problémával?!

2010. máj. 16. 11:51
 3/6 nemeth9ai3or válasza:

Szia! Nekem pontosan ilyen a gépem, és nekem is szaggat :( pedig korábban nem volt vele problémám. Én is avchd videókkal szeretnék dolgozni, renderelve nincs semmi baj, kitűnő a minőség, csak dolgozni nem lehet egyszerűen így, hogy szaggat. Próbáltam levenni a minőségét is a munkafelületen, hátha a minőségromlás folyamatosabbá teszi, de még "draft" szinten is ugyanúgy szaggat, mint a "best" opciónál.

Közben nem sikerült kiderítened valamit ez ügyben? légyszíves írd már meg, ha igen.

előre is köszönöm,

üdv,

2010. júl. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Rezsi válasza:
Nekem is ugyan ez a problémám hogy lekonvertálva jó nincs vele semmi gond, de mikor dolgozok a programmal lehetetlenség kinézni a lejátszóból is valamit. Szóval nem lehet vele dolgozni mert annyira szaggat hogy a videóból nem látsz semmit. Próbáltam újratelepíteni de semmi. A Ctrl+Shift indítás sem segít rajta. Mit lehet ilyenkor tenni?
2013. jan. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4 gb rammal, újabb sony vegassal, és egy pici jobb procival (core 2 duo 3,2 ghz) val nekem most elég jól megy, simán tudok dolgozni:)
2013. jan. 23. 20:17
 6/6 Rezsi válasza:
Nem a rammal meg a procival van a gond mert simán ment rajta eddig. Csak valamit bekapott szegényke és akad de nagyon
2013. jan. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!