Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek miért lehet az,...

Szerintetek miért lehet az, hogy virtualbox-ban nem tudom telepíteni a Kali Linux-ot?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy miután megcsináltam a virtuális gépet és csatoltam a telepítő iso-t elindul a gép. Ezek után bejön az az ablak ahol ki lehet választani, hogy milyen módban szeretnénk indítani (live, install, graphical install stb.). Itt kiválasztom a graphical install-t vagy a sima install-t, de mind a két esetben az történik, hogy a bal felső sarokban párszor villan egyet a kurzor, majd semmi, perceken keresztül és nem tudok tovább lépni. De ugyan ebbe a hibába ütközök ha live módban akarom elindítani, csak olyankor a "Loading, Please wait" feliratnál akad meg hasonlóképpen.

Windows 10 64 bit-et használok,

a virtuális gépnek 3 GB ram-ot és 56 MB vram-ot adok.

Egyébként előtte egy másik virtuális merevlemezre sikeresen telepítettem egy Linux Mint-et, illetve ha annak a telepítőjét indítom el a Kali Linux-os virtuális lemezen, akkor az minden komplikáció nélkül elindul.

A segítségeket előre is köszönöm!



2017. jan. 25. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a LINUX képfájloddal van probléma
2017. jan. 26. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. jan. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!