Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A laptopomon meg akarok nézni...

A laptopomon meg akarok nézni egy több, mint 5 gigás mkv videófájlt, de mindig ez a problémám (bővebben lent). Ötletek?

Figyelt kérdés
Az van, hogy elkezdi normálisan lejátszani, de úgy 20 perc-félóra után belassul, és elkezd szaggatni, sőt a gép is leterhelődik, és lassabban mennek a dolgok utána egy ideig. Már próbáltam, hogy szétdarabolom, illetve FreemakeVideoConverterrel átkonvertáltam mp4-be, de ugyanúgy fenáll a probléma. Valami ötlet esetleg? Sajnos a filmet csak így találom a neten, tehát az nem opció, hogy leszedem más példányban. Esetleg próbáljam más kiterjesztésbe konvertálni, vagy hasznájak más konvertert?
2016. okt. 30. 17:38
 1/9 anonim ***** válasza:
nézd másik video player-rel!
2016. okt. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1: Szerinted nem próbáltam? Ott is ugyanaz a szitu, vagy még rosszabb, némelyik el se kezdi normálisan játszani.
2016. okt. 30. 17:58
 3/9 anonim ***** válasza:
és ha nem teljes képernyős módban nézed?
2016. okt. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3: Akkor is az a helyzet. De amúgy is ki akarná úgy nézni?

Ami eszembe jutott, hogy a konvertálás megkezdése előtt variálok a beállításokkal. Hátha segít.

2016. okt. 30. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a háttérben elindul valami 20 perc idle után, ami megeszi a cput?
2016. okt. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
5: Passz. Mi lehetne az? Hol ellenőrízhetem? Más videóknál nincs amúgy ez a gond.
2016. okt. 30. 19:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a laptopon akarod nézni, akár dvd videóba. ConvertXtoDVD pl. Annak tuti mennie kell.

Jobbklikk tálcán/feladatkezelő/folyamatok ahol megnézheted, a terhelést.

2016. okt. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
VideoRepairTool lehet segíthet, mp4-nél.
2016. okt. 31. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Beírom, mert hátha más is szembesül hasonló gonddal:


Sikerült megoldani. Freemake video converterrel aviba átalakítás előtt a "TV quality" opciót választottam. Így már lemegy normálisan.

2016. nov. 7. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!