Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtube-ra akarok feltölteni...

Youtube-ra akarok feltölteni videót segítség?

Figyelt kérdés
Movie Makerel szoktam videókat készíteni. Azonban nem tudom Youtube-ra feltölteni csal indavideóra. Mert vagy Letiltja a hangot vagy szerzői joggal védet tartalom van benne. Saját giffekből áll és a zenét is én vágom bele. Meg egyes országban is le van tiltva. Segítsetek.

2016. okt. 27. 09:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: ne tegyél rá jogvédett zenét!
2016. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Nem töltheted fel mert tiltja az oldal szabályzata, és szerzői jogot sértesz.

Ebben milyen segítséget vársz? Nem a te tartalmad, NE töltsd fel!


Ha más letöltené a videóidat és azzal keresne pénzt vagy szerezne hírnevet, te mit szólnál hozzá? Fel lennél háborodva. De amikor te csinálod ezt mást tartalmával akkor már megy a trükközés meg a jogsértés, mert neked lehet.

2016. okt. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lajos54 ***** válasza:
77%

"... és a zenét is én vágom bele"


De honnét származik, amiből vágsz? Ez a lényegi kérdés. Attól, hogy egy jogvédett zenét megvágsz, az eredete még jogvédett!

2016. okt. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 tabaki ***** válasza:
56%

"egyes országban is le van tiltva. Segítsetek."


Ez tényleg nem járja, majd odaszólok...

2016. okt. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
természetesen kapcsolatba kell velük lépni hogy x millióért kifizetted a zene jogdíját(elküldöd nekik a szerződést) és akkor nem fogják letiltani.
2016. okt. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbálj régebbi számokat használni (pár éveset), az újabbakat általában szigorúbban tiltják.
2016. okt. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ide csak bunkó emberek járnak? Normálisan kérdeztem, normális választ várok -.- kösz a semmit.
2016. okt. 28. 18:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Ember, te lopod el más műveit és adod el a sajátodként, és mi vagyunk a bunkók?

Segítséget kértél, és kaptál: tilos a szerzői jogsértés, nem töltheted fel más munkáját a neved alatt. Erre nincs megoldás. Nem kiskapukat kell keresni, nem a rendszert kell kijátszani, hanem felfogni és betartani alapvető szabályokat.


Nem tetszik? Ez van, attól még a válaszok igazat mondanak.

2016. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tisztelet a kivételnek persze. Nem tudom mit kell rögtön piszkálódni. "Egyszerű: ne tegyél rá jogvédett zenét!" Hát kösz. Leszedem a számomra tetsző zenét, majd megvágom és stb... Nem tudtam hogy ez így még mindig "védet" bocs, nem születtem mindentudónak. Ezen az oldalon egyszerűen nincs olyan kérdés amire nem lennének bunkón válaszolva. Komolyan ez azért már gáz -.- Itt az embere segítséget vár, nem flegmázást, meg beszólogatást.
2016. okt. 28. 18:17
 10/13 A kérdező kommentje:
Itt nem azzal van baj hogy leírták hogy miért nem szabad/engedi! Hanem az AHOGYAN LEÍRTÁK! Rengetegen csinálnak fan videókat is és nem hiszem hogy mindannyian megvásárolják a jogot. És akkor az miért van hogy a saját képeimet és videóimat sem tudom feltenni? Amit én csináltam a barátaimmal? Még zene nélkül sem engedte! Akkor az mitől jogvédett?
2016. okt. 28. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!