Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Youtube-ra akarok feltölteni...

Youtube-ra akarok feltölteni videót segítség?

Figyelt kérdés
Movie Makerel szoktam videókat készíteni. Azonban nem tudom Youtube-ra feltölteni csal indavideóra. Mert vagy Letiltja a hangot vagy szerzői joggal védet tartalom van benne. Saját giffekből áll és a zenét is én vágom bele. Meg egyes országban is le van tiltva. Segítsetek.

2016. okt. 27. 09:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ha csak a saját cuccaid vannak benne és mégis letiltja, akkor fellebbezhetsz. (nyújtanak hozzá segítséget, a tiltás részleteinél találsz infókat)
2016. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy megvágod a zenét, még jogvédett marad. Jól is néznénk ki, hogy mondjuk 2mp-et kivágsz egy zenéből és onnantól a tiéd lenne.

Vannak viszont free licenc-es zenék, amiket nyugodtan használhatsz. Ebben a Youtube is nyújt segítséget, rengeteg zenét tudsz tőlük letölteni, de ott vannak a CC licenszes zenék, amiket felhasználhatsz, csak meg kell említened a forrást.

Régen a jamendo.com gyűjtötte ezeket a zenéket. Most is vannak még fent CC zenék, de sajnos elkurvultak és most már külön licenc kell, ha videóhoz akarod felhasználni a zenéket.

Más szóval: van olyan zene, amit ingyen felhasználhatsz, de jól szét kell nézni hogy milyen licenc van rá.

2016. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2016. okt. 29. 16:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!