Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan kell feliratfáljt...

Hogyan kell feliratfáljt szerkeszteni?

Figyelt kérdés
Már megvan a cucc, csak késik 1000 képkockát vagyis 40 másodpercet, BS playerrel beállítottam, de DVD-n szeretném majd nézni, mit csináljak vele?
2008. szept. 24. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:

nézzél körbe, keress egy másik verziót, érdemes megnézni, hogy mi van a film címe után még írva (ha még nem törölted le) pl. ilyen 720p-DiMENSiON, ez alapján keress hozzá feliratot pl. itt: [link]


amásik megoldás, hogy vannak időzítő programok, amikkel szabadon tudod állítani és elkészíteni az új változatot.

Az első egyszerűbb megoldás.

2008. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én a helyedben semmiképp nem szerkesztenék feliratfájlt. Irtózatosan sok munka egy feliratfájlt pontosan beidőzíteni. Ha folyékonyan beszélsz angolul akkor jóval kevesebb idő lefordítani egy filmet, mint beidőzíteni. Ha mégis ezt akarod akkor én például SubtitleWorkshop-ot használok.

Ahogy az első válaszoló mondta, keress a film egy másik release-éhez feliratot.

2008. szept. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!