Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Telepíteni próbáltam egy...

Telepíteni próbáltam egy windows-t a gépre, de nem sikerült miért?

Figyelt kérdés
Fájlok felmásolása megtörtént, de a telepítés elindulása után nem sokkal leállt és azt írja "végzetes hiba történt ! Nem ír hiba kódot,lemezhibát ír. Másik rendszerrel is ezt írta, aztán egy egy harmadik már jó lett.Az előzőekkel mi lehet a gond ?
2015. nov. 13. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hibásan írta ki az íród. Az a lényeg, hogy jó lett.
2015. nov. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Írás után volt adat ellenőrzés. Azért nem értem, mert az első két verzió amit fel akartam rakni nem sikerült, de a harmadik ami szintén más az más jó lett. Ha az adat ellenőrzés nem ír hibát, attól még lehet hogy rosszul írja ki ?
2015. nov. 14. 18:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehetett hibás a letöltött lemezképed is, és hiába írta ki az íród rendesen. Honnan töltötted le őket?
2015. nov. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez utőbbi kérdésem csak azért lett feltéve, mert olyan helyről érdemes letölteni, ahol az ellenőrző összeg (pl. md5) is megvan adva. Ezzel ugyanis le tudod ellenőrizni (még kiírás előtt)hogy a hibátlanil töltötte-e le a lemezképet.
2015. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
* hogy hibátlanul
2015. nov. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudsz ilyen oldalt írni ?
2015. nov. 15. 12:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Attl függ, mit akarsz (OS) letölteni. Ha ismered a torrentezést, a torrentoldalakon szinte mindenütt ott az ellenőrző fájl. (a hivatalos oldalakon is) De hangsúlyozom, ez az OS letöltésekre vonatkozik.

(mint tudjuk, torrenttel letölteni nálunk (még)nem törvényellenes. Ingyenes anyagot meg fel(vissza)tölteni sem)

2015. nov. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!