Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy névtelen program fut a...

Kovitomi12321 kérdése:

Egy névtelen program fut a háttérbe és viszi legalább 70-nell a processzort laggoltatja a gépet és leállítás után is laggoltatja a gépemet. Miez?

Figyelt kérdés
Nemojan rég letöltöttem a WWE2K15+DLC RELOADED-et és közben kátszottam egy másik játékkal és hirtelen észrevettem hogy laggolni kezdett ALT+TAB oltam és láttam hogy befejezte oké Finiseheltem de fojtatta a laggolást akkor bementem a feladatkezelőbe és észrevettem hogy egy névtelen program fut a háttérbe (Nincs neve és a háttérfolyamatokban van) kiléptem belőle de fojtatta a laggolást ujra indítottam a gépet és megint elindult utána megnéztem a tuladonságait és azt írta hogy ez svchost.exe De nem is volt neme és soha nem vitte ennyire nos megnéztem online hogy mi csinálhatja ezt és azt olvastam hogy svchost futatthat vírust is hát ezt nemtudom de letöröltem leállítottam de megint elíndult (Ujraindítás után) És nemtudom hogy miez... Első Crackelt jétk amit letöltök de elcseszi a gépem? És most lehet hogy mondani fogják hogy ezt kapom a kalózkodásért de ezt most csak azért töltöttem le mert az egyik barátom mesélt róla nemtudom megvenni mert éppen pénzszűkébe vagyok és hamarosan lesz az egyik barátom szülinapja... (Én is utálom a kalózokat Kérlek ne támadjatok)

#lagg #Névtelen program
2015. júl. 12. 21:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
*vírusnak
2015. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Írta nekem privátba hogy ellenörizte.
2015. júl. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Egyébként az lsass.exe nem vírus, nem tudom miért terheli le a CPU-t.

Meg kéne nézni a helyi szolgáltatásoknál, hogy van-e ilyen, ha van akkor tiltsd le.


Hozz létre az asztalon egy új mappát és egyből nevezd át erre:

GodMode.{ED7BA470-8E54-465E-825C-99712043E01C}


Utána ebben keresd meg a helyi szolgáltatások-at és nézd át.


Ui.:

Nem mindegy, hogy:


lsass.exe -> rendszerfolyamat

lsasss -> Sasser féreg

isass -> valamilyen X vírus

Isass -> dettó

2015. júl. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!