Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy névtelen program fut a...

Kovitomi12321 kérdése:

Egy névtelen program fut a háttérbe és viszi legalább 70-nell a processzort laggoltatja a gépet és leállítás után is laggoltatja a gépemet. Miez?

Figyelt kérdés
Nemojan rég letöltöttem a WWE2K15+DLC RELOADED-et és közben kátszottam egy másik játékkal és hirtelen észrevettem hogy laggolni kezdett ALT+TAB oltam és láttam hogy befejezte oké Finiseheltem de fojtatta a laggolást akkor bementem a feladatkezelőbe és észrevettem hogy egy névtelen program fut a háttérbe (Nincs neve és a háttérfolyamatokban van) kiléptem belőle de fojtatta a laggolást ujra indítottam a gépet és megint elindult utána megnéztem a tuladonságait és azt írta hogy ez svchost.exe De nem is volt neme és soha nem vitte ennyire nos megnéztem online hogy mi csinálhatja ezt és azt olvastam hogy svchost futatthat vírust is hát ezt nemtudom de letöröltem leállítottam de megint elíndult (Ujraindítás után) És nemtudom hogy miez... Első Crackelt jétk amit letöltök de elcseszi a gépem? És most lehet hogy mondani fogják hogy ezt kapom a kalózkodásért de ezt most csak azért töltöttem le mert az egyik barátom mesélt róla nemtudom megvenni mert éppen pénzszűkébe vagyok és hamarosan lesz az egyik barátom szülinapja... (Én is utálom a kalózokat Kérlek ne támadjatok)

#lagg #Névtelen program
2015. júl. 12. 21:54
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Hát... egy online játékkal játszottam közbe... A
2015. júl. 13. 11:58
 12/23 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehet a rendszervisszaállítás.
2015. júl. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Egyébkén inkább azzal jött, mint a Tört torrentezett játékkal.
2015. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Jolvan de a rendszer visszaállítást már elég régen csináltam azóta nem volt semmi probléma... Eddig
2015. júl. 13. 13:42
 15/23 A kérdező kommentje:
Úgyértem hogy rendszer mentést.
2015. júl. 13. 13:48
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem baj. Start menü kereső - rendszer visszaállítás ott megjelennek a visszaállítási pontok, de ha csak 1 vagy kevés van ,akkor jelöld ki alul a kis négyzetet, hogy további pontok megjelenítése. Válaszd ki azt, ahol még nem volt hiba és mehet.
2015. júl. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Ömm... történt valami... Mostmár nem akadozik nem laggol semmi a játék is megy ahogy szokott de nem vagyok benne biztos hogy ez végleges... Leállítottam reggel, és békén hagytam a gépet egy ideig. Amikor vissza jöttem fekete képernyő volt ami ugye a képernyő kímélő és utána semmi baja nemvolt... De ezt a kérdést még ne legyen lezárva PLS holnap Frissítem a dolgokat hogy még mindig elindúl vagy megjavúlt =/
2015. júl. 13. 13:59
 18/23 A kérdező kommentje:
Na ezt nem egynappal késöbb írom de mindeggy megint elkezte =/ uthogy nem javult meg =(
2015. júl. 13. 21:00
 19/23 A kérdező kommentje:
Na új hír Most állítottam le valami lsass.exe folyamatot és mostmár abbahagyta az akadozást ez miért van?
2015. júl. 13. 21:05
 20/23 anonim ***** válasza:

Vizsgáld át a gépet mondjuk Malwarebytes Anti-Malware val nézd meg hogy vírusbak látja -e.

Ha kell privátban átküldöm a programot.

2015. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!