Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Egy névtelen program fut a...

Kovitomi12321 kérdése:

Egy névtelen program fut a háttérbe és viszi legalább 70-nell a processzort laggoltatja a gépet és leállítás után is laggoltatja a gépemet. Miez?

Figyelt kérdés
Nemojan rég letöltöttem a WWE2K15+DLC RELOADED-et és közben kátszottam egy másik játékkal és hirtelen észrevettem hogy laggolni kezdett ALT+TAB oltam és láttam hogy befejezte oké Finiseheltem de fojtatta a laggolást akkor bementem a feladatkezelőbe és észrevettem hogy egy névtelen program fut a háttérbe (Nincs neve és a háttérfolyamatokban van) kiléptem belőle de fojtatta a laggolást ujra indítottam a gépet és megint elindult utána megnéztem a tuladonságait és azt írta hogy ez svchost.exe De nem is volt neme és soha nem vitte ennyire nos megnéztem online hogy mi csinálhatja ezt és azt olvastam hogy svchost futatthat vírust is hát ezt nemtudom de letöröltem leállítottam de megint elíndult (Ujraindítás után) És nemtudom hogy miez... Első Crackelt jétk amit letöltök de elcseszi a gépem? És most lehet hogy mondani fogják hogy ezt kapom a kalózkodásért de ezt most csak azért töltöttem le mert az egyik barátom mesélt róla nemtudom megvenni mert éppen pénzszűkébe vagyok és hamarosan lesz az egyik barátom szülinapja... (Én is utálom a kalózokat Kérlek ne támadjatok)

#lagg #Névtelen program
2015. júl. 12. 21:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha már kalózkodsz akkor ésszel tedd.Lehet valami fut a háttérben nézd meg a feladatkezelőben.Futtass le egy Anti-Malware Malwarebytes vizsgálatot hátha vírus.
2015. júl. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Bocs az írási hibáért, sietek és ugye laggol a gépem néhányszor kihagyok pár betüt...
2015. júl. 12. 21:57
 3/23 anonim ***** válasza:
Milyen OS?
2015. júl. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy mijen OS?
2015. júl. 12. 22:04
 5/23 anonim ***** válasza:

OS=Operation System.

Milyen windows?(Gondolom Windows)

2015. júl. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2015. júl. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Windows 8.1-em van
2015. júl. 13. 08:57
 8/23 A kérdező kommentje:
Én ezt értem ezt az svchost-ot de azt nem értem hogy nincs neve. svchost képe van igen de + még nem is ott van ahol egy normális svchost lenne, és amikor lellítom akkor már nem fut a processzor se megy annyira de még mindig laggol a gépem =/
2015. júl. 13. 09:08
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem tudom, akkor de biztos, hogy nem a tört game miatt van az 100%. Max mellette jött még le valami amit nem kellett volna telepítened.

Csinálj egy rendszervisszaállítást, arra az időpontra, mikor a géped még hibátlanul működött. Biztos van rendszervisszaállítási pontod.

2015. júl. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Azt inkább ne.Nem sokat segíteni rajta.Sőt...

Inkább akkor reinstall.

2015. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!