Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi történt a gépemmel?

Mi történt a gépemmel?

Figyelt kérdés

Egyik este nem kapcsolt ki a gépem és csak reggel vettem észre!

Gyorsan kikapcsoltam, pihentettem, majd amikor ujra bekapcsoltam azt irta ki, hogy nem tudja betölteni a profilom igy egy uj profilt tölt be, forduljak a rendszergazdához!

Tehát akkor most mivan?

Mivel uj profil van, igy minden képem, zeném, programom elveszett! Ujra telepitenem kellett mindent! És ha kikapcsolom a képet akkor ujra és ujra csak ezt irja ki és uj profilt hoz be, mindent töröl az előzőről!

Mit kellene csinálnom?

Vagy most végleg eltűntek a cuccaim?

Köszi aki tud segiteni!


2010. febr. 28. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Te vagy a rendszergazda is? Akkor onnan lépj be és próbáld menteni onnan a saját dolgaidat. Nálam a Dokumentumok mappák mindkét fiókról elérhetők, de a netre a saját fiókról megyek fel.

Virus, féreg, trójai, rotkit... van választék, sajnos. Ha nem tudod lementeni, akkor sajnos semmit, elvész minden. Formázz és telepítsd újra.

2010. febr. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!