Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a *** történt a gépemmel...

Mi a *** történt a gépemmel és hogyan tudnám helyrehozni?

Figyelt kérdés

Lekapcsoltam csak az elosztót ahogy mindig is szoktam. Egyik nap viszont eltűnt néhány dolog az asztalról magától. Eltűntek a mappák. Csináltam egy rendszer visszaállítást. Akkor már kiadta a kereső a mappáimat, de még mindig nem jelentek meg az asztalon csak intézőn keresztül tudtam őket megnyitni. A firefox naponta újratelepíti magát, minden indítás után amitől az agyvérzés kerülget... Msnnek is valami baja van, mert az is mindig újra akar települni.

Lefuttattam indítás előtt az avastot rendszer visszaállítás után, talált 2 vírust, azok karanténba vannak (elméletileg).


Találkozott már valaki ilyen jelenséggel? Menthető valahogy a helyzet, hogy ne kelljen az egész rendszert újratelepíteni?


2011. aug. 15. 11:51
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy hiába távolítom el és újratelepítem mind2 progit akkor is újra akarnak teleülni. Bármit csinálok az asztalon annak nem marad nyoma. A tálcára hiába helyezek rá bármit is vagy az asztalra, következő indításnál eltűnik. Win7em van, de ha így folytatja nem sokáig....
2011. aug. 15. 11:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Öcsém, örülj, hogy eddig kitartott a gép.

Le kell állítani, nem véletlenül van ilyen opció. Tönkreteheted ezzel az egész gépet.


Szerintem ezt már nem lehet helyrehozni, újra kell telepíteni a rendszert, mert olyan elváltozásokat okozott ez a király kis kikapcsolási módszered, hogy a winyón összebasztad az adatokat. Nem árt, ha lefuttatsz egy Scandisket is, lehet, hogy Bad Sectoros lett a merevlemezed.

2011. aug. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát igen! menet közben kikapcsolni! nem semmi! (én is így csinálom, csak én a tápot kapcsolom ki, de az én gépemnek már úgyis mindegy, mot már a windows mindenféle memória-hibakódot kiír, az intéző 5-15 másodpercenként reagál, a GeForce FX 5200 hűtője zörög, szóval elég idegesítő tud lenni a masina, amire ez a módszer megfelel, egyébként meg most fogok új gépet venni)
2011. aug. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Több éve így kapcsoltam le, de ilyen még nem volt. Na akkor újratelepítem az egészet. :D
2011. aug. 15. 13:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!