Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Feladatkezelő folyamatainak...

Feladatkezelő folyamatainak elrejtése?

Figyelt kérdés

Nem az "Alkalmazások", hanem a "Programok" fül alatt szeretnék ezt-azt (nem általam írt programokat) eltüntetni úgy, hogy maga a folyamat ne záródjon be. Olyan nincs hogy nincs. Ha kell hozzá külső program, akkor micsoda? Én is rá tudok keresni angolul, de arra lennék kíváncsi, mi az ami működik, amit használtok.


Aki nem tud érdemi választ írni, legyen szíves továbbállni!



2015. máj. 15. 14:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Win7
2015. máj. 15. 14:43
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
De van olyan, hogy nincs, ugyanis ilyen nincs. A windows alapelmélete, hogy legutolsó szintként a feladatkezelőből minden alkalmazást a felhasználónak bezárhatóvá kell tennie, illetve hozzáférhetőnek kell lennie. Mielőtt kérdezed, hogy a vírusok hogyan csinálják, azok úgy csinálják, hogy 1: más, általános nevet adnak az alkalmazásnak, például valami Microsoft process nevét adják, vagy pedig 2: a profibb vírusok más processekhez csatolják magukat.
2015. máj. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor még egy lehetetlen kérdés: miért nem enged néhány folyamatot kiiktatni, amikor én vagyok a mindenkori és egyedüli felhasználó (rendszergazda)?
2015. máj. 24. 21:41
 4/5 fersk ***** válasza:

1.Csak akkor vagy "igazi" rendszergazda, ha csökkentett módban indítod a gépet.

2. [link]

2015. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt már kérdezgetem itt egy ideje
2015. máj. 24. 22:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!