Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy zárjam be?

Hogy zárjam be?

Figyelt kérdés
ESET Man GUI vírusírtót be szeretném zárni, mert a proci 75%-t nyomja... feladatkezelőből nem akarja... mi a megoldás ilyenkor? Nagyon belassít, és nem tudom bezárni. Segítsen valaki!

2015. ápr. 1. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
nálam 0%, windows gomb + R és írd be hogy msconfig és ott a Startup fülön(nálam angol), ott tiltsd le hogy automatikusan induljon a géppel együtt
2015. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vagy inkább válts át egy jobb vírusírtóra ami nem lassítja le ennyire a gépet.Ne egy olyan vírusírtót használj amin a fél világ röhög


Én Comodo Internet Security-t használok

2015. ápr. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ne egy olyan vírusírtót használj amin a fél világ röhög

" szerintem semmi baja nincs, nálam szépen csöndben duruzsol és véd, nálatok van csak a probléma, a comodo meg egy energia zabáló, legalább is mikkor teszteltem pár hete, lassú lesz tőle a net

2015. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat megoldódott, de közben jött egy másik hiba! hihetetlen! folyamatosan jönnek a reklámok, mindegy milyen oldalra megyek. ezt hogyan tudom megoldani, hogy ne legyenek? a kiegészítőknél nincs semmi, töröltem mindent. vírus nincs a gépen az írtó szerint. új program nincs a gépen, ami vélhetőleg hozná a hülye reklámjait, hírdetéseit. miért jönnek ezek, mit lehetne tenni ez ellen? hihetetlen :(
2015. ápr. 1. 21:42
 5/7 A kérdező kommentje:
kérlek még ebben segítsenvalaki ezeket a ..... hírdetéseket hogy kell eltüntetni amik felugranak bármilyen oldalon folyamatosan ?
2015. ápr. 1. 22:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Töltsd le az ad block plust de az lesz a legjobb ha letöltesz egy másik vírusírtót és csinálsz egy vírusírtást a gépeden


A 84%-osnak meg annyit hogy én nem tapasztaltam olyat hogy lelassult volna a netem a Comodo-tól de ne haragudj ez ESET egy vicc.Komolyabb vírusokat nem is képes törölni

2015. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a legjobb megoldás ujraindítani a gépet csökkentett módban hálózattal majd pedig letölteni:

-Malwarebytes's Antimalware free

-Toolbar Cleaner

-Adwcleaner

2015. ápr. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!