Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jó pontosan a Total...

Mire jó pontosan a Total Commander?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 26. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Fájlkezelésre.
2015. ápr. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kétablakos fájlkezelő, sokkal kényelmesebben végezhetők vele a fájlműveletek, mint a Windows Intézővel, és nagyon sok olyan dolgot tud, amit a Windows Intéző nem.
2015. ápr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"sokkal kényelmesebben végezhetők vele a fájlműveletek, mint a Windows Intézővel"

Ez mondjuk relatív dolog. Én pl. nem szeretem a Total Commandert.

2015. ápr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem szeretem-nem szeretem kérdése, ez praktikum és kényelem kérdése.

Adott pl. 8-10 tömörített fájl, melyekben egy menetben szeretnél megtalálni egyfajta fájltípust, vagy kimondottan csak egy bizonyos nevű fájlt. Total Commanderrel gyerekjáték megtalálni, Windows Intézővel pl. én nem tudnám megcsinálni.

Épp ma csináltam olyat, hogy 45 könyvtár rengeteg alkönyvtárában kerestettem bizonyos típusú fájlokat, a 45 találatot egy ablakba rendeztettem (mert mind a 45 könyvtár valamelyik alkönyvtárában volt egy keresett típusú fájl) és egyszerre töröltem őket. Windows Intézővel ezt hogy lehetne megcsinálni?

2015. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem nagyon törölni semmit sem. Ha meg mégis, akkor tudom hogy mi hol található és nem kell keresgélnem (főleg nem tömörített állományban).

Most rá se tudok nézni az Intézőre, mert nincs Windows előttem. Ha nem felejtem el, holnap meglesem mit tud ezen a fronton.

2015. ápr. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én alapban az intézőt használom, mert pl. a képeknél, videóknál vannak indexképek. Van ilyen a TC-ben? Viszont nem idegenkedek a Commandertől sem, mert a keresés sokkal gyorsabb, ablakba rendezhető. Két mappa összehasonlítása is megoldható rajta, pl. amikor biztonsági másolatot készítek. Vagy amikor sok fájl másolásakor hirtelen betelik a cél lemez, így megnézhetem, mi maradt le. Ezen kívül én még használom ftp-kezelőnek is. A másolást az intézőben szoktam "intézni" egyszerű áthúzással.
2015. ápr. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!