Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Msn plus partnerinformáció-nál...

Msn plus partnerinformáció-nál mennyire fedi a valóságot, h fent vagyunk-e a partnerlistán vagy nem?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, nem megbízható, tehát, ha azt írja, "nem vagy fenn ezen partnered listáján" az nem biztos, h úgy is van. Van vmilyen más módja, h ezt ki lehessen deríteni?

Ja, és, ha azt írja, h nem vagyunk fent, akkor nem csak letiltott, de ki is törölt, így van? (mert, kipróbáltuk, és ha simán letiltjuk, még az van kiírva, h fent van)

Előre is köszi!


2010. febr. 23. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:
ne higyj annak, bugos az egész, totálisan megbízhatatlan mióta a 2009es msn van...
2010. febr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ha azt irja nem vagy fennt, akkor törölt. tiltásnál nem ir semmit. és ha nem tilt csak töröl, akkor te látod őt fennt.

amugy nekem van egy ismim..azt irja nem vagyok fennt neki, és neki is ugyan ezt irja..mégis fenntvagyunk dumalni is szokunk...


szerintem ha azt irja hogy nem vagy fennt, és már egy ideje nincs bejelentkezve az illető, akkor télleg törölt.

2010. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
de nekem az esetek 80% -ban megbizhato volt
2010. febr. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nekem mindenkinél azt írja ki, akiket a 2009es verzió óta én vettem fel...és közbe tudom hogy nem így van...de ha engem vesz fel valaki annál azt írja hogy fentvagyok. Először azt hittem komolyan törölt vki, de mikor már a 10. embernél írja ezt, már kezdett kicsit gyanús lenni. :D
2010. márc. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!