Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb vírusirtó?...

Melyik a legjobb vírusirtó? Ami nem lassítja be a gépem, de védi. Mondtak már olyat is, hogy nem is kell.

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Semmi baj. :D


Nekem volt Avast, Avira is a gépemen.


Vírusokkal nem csesztettek, csak, hogy frissíts, frissíts, "ohh látom játszol, és fontosnak tűnik az a kör.. milyen gáz lenne...., ha leraknám kicsibe, és szolnék, hogy frissíts... >:D"


Amúgy is Win7-et 1-2 havonta rakom újra, mert... nincs jobb dolgom... :D


Az Anti Malware engem sohase zaklat megvédi a kezdőlapomat is. Bankkártya adatokat, meg nem adok meg, meg ilyeneket... tűzfal van még bekapcsolva, hátha ér valamit...

2015. márc. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát énsem amiatt aggódom hogy lehúznak.

Nekem már azis elég ha tetű lassúvá válik a gépem. mert valamivel mindíg megszívom.

Most perpill az Új AMD driverrel kaptam csomagtelepítési hibát de olyat hogy még a régi sem ment vissza rá Visszaállítás? na persze kb mintha semmi sem történt volna :D

Tehát pendrive be rendszer le xD.


Most már a Windows 10-ig nem szeretném újrahúzni a gépet úgyhogy védem ahogy csak lehet a támadásoktól. persze ha valamit blokkol a vírusírtó mert vírusnak véli akkor rákattintok boldogan arra hogy "engedélyez" mert egyszerűbb mint újra leszedni vagy keresni olyat ami nem vírusos. Max énis újrahúzom a gépet megint :D

2015. márc. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!