Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik a legjobb vírusirtó?...

Melyik a legjobb vírusirtó? Ami nem lassítja be a gépem, de védi. Mondtak már olyat is, hogy nem is kell.

Figyelt kérdés
2015. márc. 24. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Azse volt normális.

Amúgy én AVG-t használok. De jó még az Avira és az Avast is. Avastot viszont Windows 8 esetében hanyagld mert latency lag-ot okoz az egyik funkciója.

2015. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
én is az avast legújabb verzióját találom a legjobbnak de még gondolkozok
2015. márc. 24. 14:22
 3/12 anonim ***** válasza:

"Melyik a legjobb vírusirtó?" hát nem lehet eldönteni

"Ami nem lassítja be a gépem, de védi" ritkán van egyben ez a két tulajdonság, de ez függ a géptől is

"Mondtak már olyat is, hogy nem is kell." mondtak már, de inkább legyen fent, mert ha bejön valami, azt nem fogod észre venni és rosszabbul járhatsz, mint hogy eltűröd szép csendben azt a pár megabyte-ot amit eszik


[link]


[link]


[link]



meg azt nem mondtad hogy ingyenes kell-e vagy sem?


[link]


én ezt használom, megvagyok vele elégedve: [link]

2015. márc. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

én is ezeken gondolkozom.

kaspersky internet security 2015

ESET Smart Security

Avast 2015 Internet Security

2015. márc. 24. 14:26
 5/12 anonim ***** válasza:
NOD32 és Avast is jó. Szvsz a mai gépeket ezek nem terhelik jelentősen, nem fogsz különbséget észrevenni.
2015. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én a Bitdefendert használom. Egyébként:


[link]

2015. márc. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Avast-ot, ESET-et használtam éveken át. Egy rendszergazda ismerősöm javasolta a Pandát. Kipróbáltam az ingyenes felhőalapú vírusirtóját és tényleg jó. Egy éve használom, megfogott már egy pár trójait ez idő alatt, tehát látszólag ugyan az a színvonal, mint a soraim elején említett két vetélytársa, viszont kevesebb az erőforrásigénye. Én most ezt használom és ezt is szoktam javasolni. Próbáld ki te is ha gondolod, aztán el tudod dönteni.
2015. márc. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Akkor én tök hülye vagyok? :D


Nekem már 1-2 éve nincs is vírusírtó a gépemen, mert irritáltak. Frissíts.. frissíts... vedd meg a pro verziót mert az neked jó..... aztán értesítések, ami miatt lerakja a játékot, filmet kicsibe.

És így sincs semmi, maximum az IObit Anti Malware cucca. Ez legalább hasznos, szól, ha valami meg akarja változtatni a kezdőlapom, de nem csesztet.


Alkalomadtán letöltök 1-2 vírusírtót, és átfuttatom velük a gépemet, de nem találnak semmit. Mondjuk amúgy sem szoktam noname oldalakat látogatni, szóval valszeg vírust se nagyon tudok beszedni.

2015. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 pinkpancser ***** válasza:

8, azért banki adatokat ne nagyon adj meg azon a gépen!

Rendes vírusok ha felmentek akkor rakhatsz fel utána bármit, nem biztos, hogy megtalálja. Persze lehet mondani, hogy nem nézel olyan oldalakat ahonnan jöhet, de ez sem igaz! Találkoztam már olyan géppel ahol egy sima xp feltelepítése alatt is bejött pár vírus, pedig meg se lett nyitva a böngésző.

2015. márc. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8.

Bocsi nem személyeskedésként írtam. Az hogy te mit csinálsz a gépeden csak a te dolgod. De azért én ilyet nem mondanék hogy ne telepíts föl vírusírtót mert nem kell.

Hogyne kéne?

Kapásból már azzal 3 vírus vagy adathalász szoftver települ a gépedre hogy fölraksz mondjuk egy Daemon Tools-ot és figyelmetlenségből csak a next-re kattintassz. vagy elég ha föltelepül valami letöltéskezelőnek álcázott sz@r amit mondjuk a Cnet vagy a Softpedia automatikusan föltesz neked. + A sok trójai amit mondjuk egy nem eredeti játék mellé mellékelnek a kedves hekkerek.

Tudom mert folyamatosan zaklat a vírusÍrtóm most tettem újra a rendszert és csak az alap programokkal kapásból 5 fenyegetést blokkolt az AVG. az Anti Malware egy nagyon jó alkalmazás ezt aláírom. én csak végszügség esetén használom mert általában nlam pont ő zaklat a felugró ablakokkal meg az utorrent.exe IP blokkolással.

De vírusírtó kell a gépre ez nem is lehet kérdés. Én már azzal is megszívtam anno hogy MS Security Essential-t hagytam alapértelmezetten. mert mikor kiadták jóvolt aztán egyszerűen elfogyott a lendület vagy már nem érdekelte az MS-t de hogy a gépet nem védte vagy csak nagyon pocsékul az biztos.

2015. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!