Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem tudok pdf-et írni semmilye...

Nem tudok pdf-et írni semmilyen programból. (Photoshopból, Wordből, Excelből. Semmiből) Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
:( Photoshopnál pl. vagy out of memory-t ír ki, vagy létrehoz egy pdf-nek tűnő fájlt, de az "üres", a többi programnál is különféle hibaüzeneteket ír ki, de pl. az előbb excelből sikerült egyet kiírni, utána már abból sem. Nem értem.

2015. márc. 23. 09:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi memória (RAM) van a gépedben?

"Photoshopnál pl. vagy out of memory-t ír ki" -> kevés a RAM-od a Photoshop szerint


"a többi programnál is különféle hibaüzeneteket ír ki"

Ezeket is jó lenne, ha kiírnád. Így nem lehet utánanézni.

2015. márc. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:

Próbálj egy pdf nyomtatót telepíteni a gépedre (például nálam bevált a Broadgun pdfMachine).

Úgy vettem észre, nincs különösebben nagy memóriaigénye, és elég szépen dolgozik, bizonyos határok között a minőséget (és ezzel összefüggésben a fájl méretet)is lehet változtatni. Az Office programjaiba be is épül, de Photoshop esetén is lehet használni. A nyomtatást kiválasztva, a nyomtatók közül ezt kell kijelölni, majd (a dokumentum méretétől függően) elég gyorsan elkészíti a pdf fájlt.

Alkalmazása előtt az eredeti dokumentumot el kell menteni az adott program saját formátumában, majd azután lehet "nyomtatni".

2015. márc. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
4Gb RAM van a gépen és A4-es egyrétegű fájlokat kellene pdf-be menteni, de nem is mindig ezt írja ki, hanem néha megcsinálja, de egy üres lapot lehet csak látni, ha megnyitom. viszont mire ezt megírtam, magához tért, és most megcsinálja, mindenből. Annyi volt amit csináltam, hogy megnéztem és két Acrobat volt a gépen, és az egyiket kitöröltem. Köszi, hogy foglalkoztál a kérdéssel!
2015. márc. 23. 10:22

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!