Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Uj merevlemezt tettem a gepbe...

Kettu kérdése:

Uj merevlemezt tettem a gepbe ami meg ures csak egy windows telepito van rajta es bootnal nem ismeri fel, mi a gond?

Figyelt kérdés

2015. márc. 21. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Kevés az infó. De valószínű valami raid vezérlőt kell beadni neki. Bios látja?
2015. márc. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen latja, viszont ha bekapcsolom azt irja ki hogy Reboot and Select proper Boot device. Sajnos nincs masik merevlemezem es ismerosomnek mondtam hogy dobja mar ra a telepitot es felrakom de nemtudom hogy milehet a baj, eddig meg csak lemezrol csinaltam. :/
2015. márc. 21. 22:31
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
akkor csináld most is lemezről. Sose fogod vinyórol bebootoltatni a telepítöt.
2015. márc. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Tengor ***** válasza:
Pendrive-ból készíts telepítőt és úgy telepítsd! Lefogadom felmásoltad az ISO-kat a meghajtóra és várod a csodát...
2015. márc. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 tabaki ***** válasza:

„ismerosomnek mondtam hogy dobja mar ra a telepitot”


Igazi profis, vagány lezserség, úgy irigyeltem mindig! Tesó odaken egy installt, feltolom a vasra, hiba szál se, megyünk lazulni.


Végülis tudod egyáltalán, mi van rajta pontosan? Te megmondtad, mit kérsz? Ő megmondta, mit kaptál?

Úgy lesz az, ahogy Tengor mondja, csak nem te raktad fel az ISO-t, hanem a cimbora.

2015. márc. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazi vicces fiuval van dolgunk :)
2015. márc. 22. 11:53
 7/7 tabaki ***** válasza:
Én is csak ezt mondom. Négy válasz után még mindig csak évődöl, és egy vak lóért nem árulnád el, hogy tulajdonképpen mit műveltetek. Ez a szamárfül-mutogatás furcsa módja ugyan a segítségkérésnek, de ahány ház, annyi szokás. A címkéből következtetni lehet, hogy ISO-ról van szó, de hogy miért pont azt kellett rátenni, meg szerinted miért kéne onnét bebootolnia, azt továbbra is a titok fátyola fedi. Mindegy, fő, hogy mégiscsak kaptál működő javaslatokat, és még csudára ki is mulathattad magadat közben.
2015. márc. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!