Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 pendrive-ról való...

Windows 7 pendrive-ról való telepités után nem indul, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Telepités után induláskor ezt a hibát adja:

Windows Rendszertöltés-vezérlő

A Windows hibát észlelt egy, a számitógéphez csatlakoztatott eszközzel való kommunikáció során.

Ezt a hibát okozhatja egy eltávolitható tároló eszköz (pl egy külső USB meghajtó) használat közbeni leválasztása vagy a hardver hibája.

...

Pendrive ról telepitettem, de nem választottam le telepités után, hanem újrainditás után egyből ezt a hibát dobja.

A fájlrendszer nagyjából rendben van, mert a régi op rendszerrel felboot-oltam és leellenőriztem, hogy van e egyáltalán Windows könyvár.

Lehet, hogy ha DVD-ről telepiteném nem lenne ilyen gond?


2015. márc. 19. 08:08
 1/2 tamasoft ***** válasza:

Rendesen telepítsd fel, a régi oprendszer nem maradhat a gépen!


Ha elindul a windows telepítő formázd a C:\-t, és úgy telepíts. Arra kell figyelni, hogy a legelső indítás USB-ről menjen, de az összes többi utána már a merevlemezről.

2015. márc. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ráfér dvd-re az lett volna az egyszerűbb.
2015. márc. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!